reklam
reklam
reklam
reklam

Markafoni'den 14 Şubat sürprizi...

Haberler - 12 Şubat 2017, Pazar

654564654564Dünyaca ünlü markaları avantajlı fiyatlarla tüketiciye sunan Markafoni, Sevgililer Günü özel çalışmasıyla binlerce hediye alternatifini tek tuşla önünüze getiriyor.

Markafoni.com web sitesi üzerinde Şubat ayına özel tasarlanan Hediyefoni'nin cinsiyet, kategori ve bütçe aralıkları işaretlendiğinde, Markafoni'de satışta olan binlerce ürün arasından seçiminize en uygun olanlar anında listeleniyor. Böylece hem zaman tasarrufu sağlanıyor, hem de yüzlerce ürün arasından en uygun hediyeyi bulmanız kolaylaşıyor.

2016'nın rekoru: Ayakkabı

2016 yılının verilerine göre Markafoni'nin 14 Şubat Sevgililer Günü'nde en çok sattığı ürün ayakkabı oldu. Rekor sayıya ulaşılan ayakkabı satışında 60 bin çift ayakkabı satıldı. Kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında da ayakkabı geldi. Kadınların listesinde ikinci sırayı 35 bin adetle mutfak ürünleri alırken,erkeklerin alışveriş listesinde ikinci sırayı 9 bin adetle tişört aldı.

354354354
Mutfak ürünlerinden vazgeçilmiyor

Alışveriş sepetlerini en fazla ayakkabı doldursa da kadınlar, mutfak ürünlerinden de vazgeçmediler. 14 Şubat'ta kadınlara en fazla alınan ikinci hediye mutfak ürünleri oldu.

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.