Marjinal Porter Novelli'ye yeni müşteri

Haberler - 11 Mart 2010, Perşembe
Kurumsal yazılım pazarının lider firmalarından Elsys, pazarlama iletişimi çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek. 
 Savaş Komban
Ulusal ve uluslararası pazarlarda gerçekleştirdiği başarılı kurumsal yazılım projeleriyle sektörünün lider firmaları arasında yer alan Elsys, iletişim faaliyetleri ortağı olarak Marjinal Porter Novelli’yi (MPN) seçti. MPN, yüzde yüz Türk sermayeli bir yazılım firması olan ve özellikle her sektör ve ölçekten kurumlar için gerçekleştirdiği SAP uygulamalarıyla tanınan Elsys için komple iletişim danışmanlığı hizmetleri veriyor.

Elsys Genel Müdürü Savaş Komban, MPN ile yapılan işbirliğini şöyle değerlendiriyor: “2000 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz kurumsal yazılım sektöründe, sektörel birikimimizi ileri düzey teknolojilerle birleştirerek müşterilerimiz için en uygun çözümleri sunuyoruz. Özellikle SAP alanında çok zengin bir müşteri portföyüne sahibiz. Ulusal ve uluslararası pazarlarda elde ettiğimiz başarıları paylaşmak ve iletişim faaliyetlerimizi daha profesyonel bir anlayışla sürdürmek için Marjinal Porter Novelli ile el sıkıştık. Verimli bir işbirliği olacağına inanıyoruz.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak ise konu hakkında şunları söylüyor: “Elsys, güçlü danışman kadrosu ve benzersiz proje deneyimi ile, özellikle kurumsal yazılım alanında lider bir isim. Kurumsal yazılım pazarı, Marjinal Porter Novelli’nin uzmanlaştığı konular arasında yer alıyor. Bu alandaki deneyimimizi ve bilgi birikimimizi Elsys’in hizmetine sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.