Marjinal Porter Novelliden DPİDe iletişim desteği

Haberler - 25 Ocak 2010, Pazartesi
 height=
Doğrudan pazarlama sektörünün sorunlarına çözüm üretmek ve sektörün itibarını yükseltmek amacıyla kurulan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), iletişim faaliyetleri için Marjinal Porter Novelli’den (MPN) destek alıyor. MPN, doğrudan pazarlama sektöründe hizmet alan ve verenler arasında sağlıklı bir iletişim kurmayı hedefleyen DPİD için komple iletişim danışmanlığı hizmetleri sağlıyor.

DPİD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karamanoğlu, MPN ile yapılan işbirliği hakkında şunları söylüyor: “Kitlesel iletişim araçları dışındaki mecraları kullanarak hedef kitle ile marka arasında ilişki kuran, bağlılık yaratan ve sonuçları ölçülebilen pazarlama iletişimi faaliyetlerini doğrudan pazarlama olarak tanımlıyoruz. Amacımız, sektöre vizyon kazandırmak, sektörün büyümesini sağlamak ve haksız rekabete karşı mücadele etmek. MPN’nin desteğiyle hedeflerimize daha kolay ulaşacağımıza ve etkili iletişim çalışmaları yapacağımıza inanıyoruz.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak ise konuyu şöyle değerlendiriyor: “Doğrudan pazarlama, ajansımızın faaliyet alanını yakından ilgilendiren bir sektör. Sektörün iyileşmesi ve gelişmesi açısından DPİD’in önemli bir rol üstlendiğini düşünüyoruz. Pazarlama iletişimi alanındaki deneyim ve bilgi birikimimizi kullanarak DPİD’in iletişim çalışmalarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

http://www.marjinal.com.tr/

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.