M.E. Talks'ın ikincisine konuk olacak isim belli oldu!

Haberler - 13 Mart 2017, Pazartesi

reklamReklamverenler Derneği tarafından düzenlenen pazarlama deneyimleri paylaşım buluşmaları M.E. Talks'un (Marketing Experience Talks) ikincisi, 30 Mart Perşembe günü, saat 19.00'da Kolektif House Sanayi'de gerçekleştiriliyor. Sektörün önde gelen isimlerininin; tecrübeleri, hikayeleri, hataları ve başarılarıyla, genç iletişim ve pazarlama profesyonellerine ilham verdiği M.E. Talks’un bu ayki konuğu Youth Works Ajans Başkanı Serhat Gürcü oluyor.

Gürcü, etkinlik katılımcılarına kendi deneyimlerini ve hatalarından çıkardığı dersleri aktaracak. Gürcü ayrıca; Markaların sevdiği Y ve Z jenerasyonları için duygular karşılıklı mı? Pazarlama dünyasının aklındaki gençlerle, sokaktaki gençler aynı mı? Gençlere yönelik pazarlamada en sık yapılan hatalar neler? gibi soruların yanıtlarını genç profesyonellerle paylaşacak.

Serhat Gürcü 2004 yılında kurduğu Youth Republic ile Türkiye'de hedef kitle uzmanlığına dayalı ajans modellerinin öncüsü olarak tanınıyor. Fortune dergisinin "40 yaş altı 40 yönetici” listesinde reklam - pazarlama sektöründen seçilen 2 kişiden biri olan Gürcü, Aralık 2015'te Youth Republic'ten ayrıldıktan sonra Happy People Project ile birlikte hayata geçirdiği Youth Works'te, Ajans Başkanı olarak kariyerine devam ediyor.

Serhat Gürcü'nün sektöre dair fırsatları ve kendi deneyimlerini paylaşacağı bu keyifli etkinliğin biletleri ise rvd@rvd.org.tr'den ya da 0212 351 55 48 nolu telefon aracılığıyla temin edilebilecek. 

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.