MPR'ye iki yeni müşteri...

Haberler - 21 Ağustos 2019, Çarşamba

445598879İletişim sektöründe 25 yılı geride bırakan MPR İletişim Danışmanlığı, iki yeni markayı daha müşterileri arasına kattı.
 
Türkiye’nin son dönemdeki en başarılı startup’larından Martı iletişim çalışmalarını MPR ile gerçekleştirecek. Mikro mobilite alanında Türkiye’de ilk olan ve kısa mesafe yolculuklara alternatif çözüm getiren yeni ulaşım aracı Martı, İstanbul’da mesafeleri kısa ve keyifli hale getirmeye başladı.
 
MPR İletişim Danışmanlığı, Türk mühendislerin yazılımıyla elektronik aksamı Türkiye'de üretilen Martı'ya kurumsal iletişim ve marka iletişimi alanında hizmet verecek.
 
Sanata farklı bir bakış getiren Versus Art Project de MPR’yi seçti. Leyla ve Mert Ünsal kardeşler tarafından 2013’te kurulan Versus Art Project, iletişim çalışmalarını MPR ile sürdürecek. Versus Art Project, Beyoğlu Taksim’deki galerisinde, sanatçıların aidiyet veya kimliksizlik, yer değiştirme, göç, kadının toplumdaki yeri, kentsel hafıza ve yerel kültürün tahrip edilmesi üzerine çalışmaları sanatseverlerle buluşturuyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.