MPR, 15. Yaşını Kutladı

Haberler - 28 Ocak 2010, Perşembe

Türkiye'nin pazarlama yönelimli halkla ilişkiler konusundaki öncü PR şirketlerinden MPR, 15. kuruluş yıldönümünü 26 Ocak 2010'da Feriye Lokantası'nda düzenlediği bir geceyle kutladı.

Geçen 15 yıl boyunca Türkiye'de marketing PR'ın yerleşmesi için çalışmalar gerçekleştiren MPR, salt kurumsal iletişimle ilişkilendirilen halkla ilişkilerin pazarlama ayağını Türkiye'ye taşıyan PR şirketi oldu. 

 height=Ulusal ve uluslararası markalara hizmet veren MPR, gerek sürekli eğitimlerle geliştirdiği insan kaynağı gerekse dünyadaki en yeni uygulamaları yakından izleyerek kurumsal kimliğini güçlendiriyor. İletişimin dünyayı değiştirme gücüne inanan MPR, uluslararası standartlar çerçevesinde yürüttüğü marketing PR sayesinde bu gücün hizmet verdiği firmalara yansımasını somut biçimde ölçümleyerek sektörün kurumsallaşmasına da katkı sundu. 

Eski ve mevcut müşteri şirketlerin kurumsal iletişim direktörleri ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı kutlamada konuşan MPR Yönetim Kurulu Başkanı Meral Saçkan,

"15 yıllık süreçte mükemmel bir ekip kurmayı, mükemmel müşterilere hizmet vermeyi, çok ödüllü ve yaratıcı çalışmalara imza atmayı ve pazarlama hedeflerine ulaşmada fark yaratabilmeyi başardık. MPR yola çıktığında Türkiye'de marketing PR bilinmiyordu. Tüm enerjimizi bu alana verdik. Pırıl pırıl kadrolar oluşturduk. Yarattığımız sinerji bir yandan kadromuzu öte yandan da portföyümüzü büyüttü. Geçen 15 yıl içinde MPR, sektörel sorumluluklarını da unutmadı. Uluslararası mesleki ve etik standartların yerleştirilmesinde, uluslararası PR ölçümünde adımlar attı. PRCI/İDA'nın ve PRNet'in kuruluşunda yer aldı" dedi.

MPR'ın hizmet verdiği firmalar arasında İş Bankası, Efes Pilsen, Pegasus, Anadolu Hayat Emeklilik, Garanti Koza, Mc Donald’s, Seranit, İndesit Ariston ve Kraft gibi ulusal ve uluslararası markalar yer alıyor.

MPR Pazarlama Halkla İlişkiler
0 212 212 34 60
info@mpr.com.tr

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.