Lezita'dan yeni reklam kampanyası

Haberler - 21 Haziran 2019, Cuma

3456789Lezita, yeni reklam kampanyası ile "Hayatı kolaylaştıran pratik ürünlerle iyi beslenmek mümkün" diyor. Lezita'nın, tüketicilere pratik ve lezzetli bir seçenek sunan ürünü Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto için hazırlanan dijital reklam filminde markanın "İyi Besler Bizi" mottosuna da vurgu yapılıyor.  
 
Türkiye'nin önde gelen piliç eti üreticilerinden Lezita, iyi beslenme ihtiyacına pratik bir çözüm sunan yenilikçi ürünü Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto'ya özel hazırladığı reklam filmi ile "Pratik çözümlerle de iyi beslenilebilir" diyor. "İyi Besler Bizi" mottosu ile hayatı kolaylaştıran ürünler geliştiren Lezita, Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto için hazırladığı reklam filminde daha besleyici ve daha lezzetli ürünleri geliştirme ve ulaşılabilir kılma misyonunu bir kez daha hatırlatıyor.
 
Muhabbet Reklam Ajansı tarafından hazırlanan reklam filminde; ızgara kokusu ve lezzetindeki dilimlenmiş %100 piliç göğüs etiyle hazırlanan Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto'nun, sağlıklı ve iyi beslenme arayışındaki tüketiciler için hem pratik hem de besleyici bir alternatif olma özellikleri ön plana çıkarılıyor.

120 gramlık kolay açılabilen pratik paketlerde ile sunulan, Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto, sıcak ya da soğuk olarak tüketilerek günlük protein ihtiyacının neredeyse yarısından fazlasını karşılarken "bugün ne yesek" telaşına da son veriyor. Reklam filminde; işten dönünce 'Acaba Pratik Ne Yesem' diye düşünen tüketici, birden karşısında Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto'yu buluyor. Filmde ayrıca hem sıcak hem soğuk şekilde tüketilebilen ürünün kullanım şekli ile ilgili de tüketicilere fikir veriliyor.

Künye

Reklamveren:
 Lezita
Reklamveren Yetkilileri: Cumhur Uzunoğlu, Damla Arkan
Reklam Ajansı: Muhabbet
Kreatif Direktörler: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal
Kreatif Ekip: Yağız Akgün, Burcu Çetin, Aykut Özdemir
Kreatif Stratejist: Sedcan Altundal
Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Anıl Erensoy
Prodüksiyon Şirketi: Bir Zamanlar Prodüksiyon
Yönetmen: Serkan Tunç
Jingle: 3K1A  The Music Agency
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.