LİG TV, Futbolseverlerle Buluşmak İçin Şehrinizde

Köşe Yazısı - 28 Ağustos 2010, Cumartesi
Editöre Not: Kaan Öztamur

2010-2011 Futbol Sezonunda, Süper Lig maçları naklen yayınlayacak olan Lig TV, “Futbol Şöleni Şehrinizde” sloganıyla gerçekleştirdiği roadshow ile yeni paketlerini tanıtıyor.

2010-2011 futbol sezonunda oynanacak 9 maçı da canlı yayınlayacak olan LİG TV, tüm yeniliklerini ve yeni paketlerini anlatmak için şehrinize geliyor.
 
13 Ağustos tarihinde Kocaeli’den başlayan Lig TV “Futbol Şöleni Şehrinizde” etkinlikleri 23 Eylül 2010 tarihine kadar sürecek. Bluechip tarafından yönetilen ve özel tasarlanmış gezici iletişim aracı ile gerçekleştirilen roadshow etkinliği 25 ili kapsıyor.
 
Etkinliğin altıncı durağı Zonguldak oldu

Lig TV aracı 23 Ağustos tarihinde futbolseverlerle buluşmak için Zonguldak'taydı.
Lig TV Roadshow EtkinliğiKurulan etkinlik alanında futbol odaklı yarışmalar gerçekleştirilirken, maç yayınlarının yapıldığı Mobil Tanıtım aracında futbolseverlere yeni yayın dönemine ilişkin bilgiler verildi.
Daha geniş kitlelerin, tuttuğu takımların maçlarını seyredebilmesine olanak sağlayan yeni paketler tanıtıldı. 
      
2010-2011 Futbol Sezonunda, naklen yayınlanacak maç sayısındaki artışın yanında, Lig TV’de yepyeni programlar ve Türkiye’nin en sevdiği futbol yüzlerinin ekranlarda olacağı belirtildi.

Yeni sezonda Lig TV’de her keseye uygun paketler olacak 

DIGITURK yetkilileri yaptıkları açıklamada; Bu yıl amaçlarının, futbolu daha geniş kitlelere ulaştırarak sevdirmek, futbolun; spor, mücadele, eğlence ve şov yönünü ön plana çıkararak, ailelerin de içerisinde yer alabileceği interaktif bir yayın ve program yapısı hazırlamak olduğunu belirtiyor.
Buradan hareketle her keseye uygun futbol paketleri oluşturulmuş.

“Taraftar Paketi” ile ayda 12,99TL’ye Anadolu takımlarından taraftarı olduğu takımın tüm lig maçları seyredilebiliyor. 

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları için hazırlanan "Taraftar Paketi" ile ayda 34,99TL ye futbol severler taraftarı olduğu takımının her hafta oynayacağı maçı canlı olarak seyredebiliyor. 

Lig TV Roadshow“Şampiyonlar Paketi” ile 
futbol severler her ay 20’ye yakın maçı 39,99TL’ye seyredebilecekler. Bu paketle Beşiktaş, Bursa, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un oynadığı tüm maçları seyretmek mümkün olacak. Ve yeni sezonda canlı yayınlanacak 9 futbol maçının hepsinin yer aldığı paket olan“Süper Lig Paketi” ise ayda 43,99TL olacak.


Haber video için tıklayın

Lig TV Paketleri bilgi için:
www.futbolunevadresi.com


Etkinlik bilgi için: 
www.bluechip.com.tr
 

Haber ̶ Görüntüleme  
Kaan Öztamur
Halklailiskiler.com.tr Jr. Muhabiri
 

4385 kez okunmuş Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.