Kutadgu Danışmanlık bu yıl da Forum İstanbul'un iletişim sponsoru

Haberler - 16 Nisan 2010, Cuma
 
Kutadgu Danışmanlık, "Yarının Kurulması - Hedef 2023" konseptiyle iş dünyasını buluşturan Forum İstanbul 2023 konferanslarına geçen sene olduğu gibi bu sene de iletişim konusundaki desteğini sürdürüyor. Bu yıl "Küresel Kriz, Yeniden Yapılanma, Ulusal  Dönüşüm" temasıyla gerçekleşecek olan Forum İstanbul 2010, 20-21 Mayıs 2010 tarihlerinde Swissotel the Bosphorus'da düzenlenecek. Kutadgu Danışmanlık, forumun medya ilişkileri çalışmalarından sorumlu olacak.
 
Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılı hedefini taşıyan Forum İstanbul bu sene de önde gelen uluslararası ve Türk konuşmacıları ağırlayacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın onur konuğu olması beklenen Forum İstanbul 2010’da, iki gün boyunca
“Yeni bir “global hikaye” var mı, olacak mı, olmalı mı?”, ”Mali piyasalar ve yeni yapısal kriz önleme yolları”, “Sermaye piyasalarının derinliği ve reel sektörün canlanışı”, “Türkiye: yeni global dönüşümde köprü mü yoksa bölgesel “oyun kurucu” bir merkez mi?”,  “Enerji güvenliği ve yatırımlarında yükselen güç: meydan okumalar ve fırsatlar”, “İhracatta yeni arayışlar: Türkiye dünyanın 10. Büyük ekonomisine gitmeyi hedeflerken ihracatın katkısı ve yönelimleri ne olmalıdır? Yeni pazarlar, yeni sektörler, yeni iş modelleri... “, “Enerji tasarrufu ve enerji etkinliği” başlıklı oturumlarda alanının önde gelen isimleri görüş alışverişinde bulunacak. Forum İstanbul 2010, “Yeni küresel ve ulusal güç kaymasında gençlik sermayesinin rolü” başlıklı gençlik oturumu ile son bulacak. 
 
Can Bilgin
Kutadgu Danışmanlık  
0 216 348 44 44           

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.