Kristal Elma'da Sekiz Ana Kategoride Ödüller Sahiplerini Buldu

Haberler - 21 Eylül 2014, Pazar
 
26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali tüm hızıyla Santral İstanbul’da devam ediyor. 3 gün boyunca 120 konuşmacı ile 80 oturumun gerçekleşeceği festivalde ikinci günün sonunda düzenlenen ödül töreninde Film, Basın, Açıkhava, Kampanya, Entegre Kampanya, Radyo, Doğrudan Pazarlama, ve Uygulamada Mükemmellik ana kategorileri ile büyük ödüller sahiplerini buldu.
Kristal Elma
Yaratıcılığın Davos’u olma iddiasıyla yola koyulan, Türkiye’nin ilk ve en önemli yaratıcılık festivali Kristal Elma tüm hızıyla devam ediyor. ‘Bring Back the Magic’ temasıyla gerçekleşen Festival’in ikinci gününde de konularında uzman konuşmacıların katılımıyla 26 seminer ve panel gerçekleştirildi. İkinci günün sonunda düzenlenen ödül töreninde Film, Basın Açıkhava, Kampanya, Entegre Kampanya, Radyo, Doğrudan Pazarlama ve Uygulamada Mükemmellik ve ana kategorilerdeki büyük ödüller sahiplerini buldu.

Hollywood ve Efsaneler Kristal Elma ile İstanbul’da
120 küresel yaratıcı liderinin katıldığı 80 oturumda, festivalin ikinci gününde; Thor, Avengers, Spiderman ve Avatar gibi filmlerin görsel efektlerine imza atan, Hollywood’un en güçlü yetenekleri arasında gösterilen Chris Edwards, görsel efekt dalında Gravity filmi ile Oscar Ödülü alan Framestore’un başkanı Jon Collins, Twitter’ın markalarla ilişkileri ve tüm stratejisini yöneten isim Josh Grau gibi önemli konuşmacılar sahne aldı.

En prestijli yaratıcılık festivalinde en yaratıcı işler ödüllendirildi
Volkswagen ana sponsorluğunda gerçekleştirilen festivalin ikinci gününde, 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni’nin Ana Kategoriler töreninde, sekiz kategoride 61 ödül dağıtıldı. 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, üçüncü günün sonunda Gripin, Teoman ve Cem Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenecek kapanış partisi ile son bulacak.  www.facebook.com/reklamcilardernegi adresinde Film, Basın, Açıkhava, Kampanya, Doğrudan Pazarlama ve Uygulamada Mükemmellik ile büyük ödüller Ödülleri tam liste olarak yer alıyor.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.