Kotex Değişmekten Korkma Roadshow

Köşe Yazısı - 2 Haziran 2012, Cumartesi
Editöre Not: Kaan Öztamur

Kimberly-Clark Corporation markası Kotex, yeni reklam yüzü Meltem Cumbul'un yer aldığı "Değişmekten Korkma" kampanyasına, üniversitelerde gerçekleştirdiği bir dizi roadshow etkinliği ile devam etti.

İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Kayseri, Konya ve Ankara'yı ziyaret eden Kotex Mobil Tanıtım aracı Glasstruck plus, 25-26 Mayıs tarihlerinde Eskişehir'deydi.

25 Mayıs tarihinde Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsünde gerçekleştirilen etkinlik 26 Mayıs'ta Espark AVM'de devam etti.

Kotex RoadshowEskişehir'in ilgisinden hoşnut olduklarını dile getiren Kotex temsilcileri, gün boyu gerçekleşen etkinlikle birçok kişiye ulaştıklarını belirtti. İçi güzellik salonu olarak dekore edilen Kotex Mobil Tanıtım aracında yüzlerce bayana saç bakımı ve makyaj yapıldı.
Bununla birlikte herhangi bir boş ped paketini getiren bayanlar 10'lu kotex armağanına sahip oldular.
Etkinlik alanında bekleyenler içinse sıradışı renklerde şapka, peruk ve gözlüklerle hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleştirildi.
Bu etkinliğin sadece Türkiye'de gerçekleştirildiğini belirten marka temsilcileri etkinliklerin son ayağının İzmit'te gerçekleşeceğini ancak Kotex'le değişimin devam edeceğini kaydetti.

Kaan Öztamur
AÜ İletişim Tasarımı ve Yönetimi
Halklailiskiler.com.tr Jr. Muhabiri
kaan@halklailiskiler.com.tr  

6829 kez okunmuş Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.