Kolay İletişim'e Yeni Müşteriler

Haberler - 5 Mayıs 2010, Çarşamba
  
Finansbank’tan Hitay Yatırım Holding’e, AirTies’tan Ingenico’ya kadar uzanan bir müşteri yapılanması ile Türkiye’nin alanında güçlü oyuncularına hizmet veren Kolay İletişim, son dönemde 4 yeni müşteri ile daha çalışmaya başladı.
 
İnsanları ateşte yürütme deneyimiyle motivasyon konuşmaları yapan, Hindistanlı ünlü motivasyon konuşmacısı Priya Kumar’ın Türkiye’deki “Wake Up” seminerinin iletişim çalışmalarını Kolay İletişim yürütüyor. Geçtiğimiz günlerde Ayşe Arman tarafından da deneyimlenen bu organizasyon için, Kolay İletişim, Asemble Eğitim Danışmanlık’a hizmet veriyor.
 
Gelişmekte olan ülkelerde “etkin girişimcileri” destekleyen, kar amacı gütmeyen, uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olan Endeavor’ın Türkiye ofisi de medya ilişkileri yönetiminde Kolay İletişim ile çalışıyor. 
 
Sektörde 6  yılı geride bırakan Kolay İletişim’in bir diğer yeni müşterisi, bilişim sektörünün güçlü oyuncularından Xerox’un Türkiye distribütörü olan Aroks.  Grup, mevcut markası ve yeni yatırımlarının pazarlama iletişimi stratejilerinin oluşturulması ve uygulama için, Kolay İletişim’i seçti. İnşaat sektörünün 26 yıllık köklü şirketi Demir İnşaat da tüm pazarlama iletişimi çalışmalarını Kolay İletişim ile yürütme kararı alan şirketlerden biri oldu.  
 
Necla AteşÖzkeskin
Kolay İletişim
(212) 212 31 62
www.kolayiletisim.com.tr
     

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.