İnanılmaz işler 'Olmadık Projeler'

Haberler - 18 Eylül 2017, Pazartesi

İletişim ve içerik yönetiminin yanı sıra, iş geliştirme alanında faaliyet gösteren "Olmadık Projeler", yeni müşteri ve transferlerle büyümeye devam ediyor. 18 ayda 6,5 milyon TL'lik finansal hacime ulaşan şirket, elde ettiği geliri bünyesindeki girişimlere aktarıyor. Çalışmalarını Balat'taki 3 katlı ofisinde sürdüren Olmadık Projeler'in çatısı altında Olmadık İletişim Ajansı, Olmadık Dükkan, Olmadık Projeler Atölyesi, BültenGönder.in servisi ve Olmadık Kütüphane yer alıyor.

Olmadık Projeler'in yeni müşterileri Maya Vakfı ve Koalay.com  

Olmadık Projeler'in en güçlü girişimi olan Olmadık İletişim Ajansı, Maya Vakfı ve Koalay.com'u müşteri portföyüne kattı. Çocuk ve gençler için yaşayabilecekleri daha iyi ve güvenli bir gelecek hayaliyle 2014'ten beri çalışmalarını sürdüren Maya Vakfı, psikososyal destek programı Project Lift aracılığıyla, dezavantajlı çocuklara sanat terapisi uygulayarak travma rehabilitasyonu sağlıyor. Koalay.com ise başarılı online hizmet uygulamalarıyla tanınan Güney Afrikalı Telesure Sigorta Grubu'nun 2014 yılında Türkiye'de hayata geçirdiği online sigorta satış platformu olarak hizmet veriyor.

Olmadık İletişim Ajansı, 10 kişilik ana kadrosu ve iş ağında yer alan 73 profesyonelle, iletişimin her alanında faaliyet gösteriyor. SAP'nin en büyük uluslararası iş ortaklarından itelligence, Ersa Mobilya, Maya Vakfı, Clonera Bilişim, 49.com.tr, Kolay İK, Koalay ve Olive Sarıyer Evleri'in iletişim süreçlerini yönetiyor.

Olmadık Projeler'e THY'den transfer

2 yılı aşkın süredir Türk Hava Yolları'nın (THY) kurumsal iletişim departmanında çalışan ve birçok global iletişim projesinde görev alan Ediz Tokabaş, Eylül ayı itibarıyla Olmadık Projeler ekibine katıldı.
Olmadık Projeler
Balat'ta Olmadık Kütüphane

Ağustos ayında kapılarını açan Olmadık Kütüphane, Türkiye'nin sayılı tematik kütüphanelerinden biri olarak Balat'ta kitapseverlerle buluştu. Felsefe, sosyoloji ve psikoloji alanlarındaki kitaplardan oluşan kütüphane, Balat'ın halka açık ilk kütüphanesi olma özelliğini de taşıyor.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.