İlyada İletişim'e yeni müşteri

Haberler - 22 Nisan 2010, Perşembe
 
İletişim danışmanlığı alanında 11 yıldır faaliyet gösteren İlyada İletişim, iş ortaklarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin sağlık ve güvenlik hizmetlerini bir arada sunan tek firması İvgen Sağlık, Çağrı ve Güvenlik Sistemleri iletişim danışmanlığı ajansı olarak İlyada İletişim’i seçti.
 
İvgen Sağlık, Çağrı ve Güvenlik Sistemleri, dünyada 50 yıldır 36 ülkede faaliyet gösteren ve milyonlara ulaşan üyesi ile iletişim sistemleri ve güvenlik konusunda dev bir marka olan Tunstall’ı 37. ülke olarak Türkiye’ye getirdi. PiperFon Connect cihazı sayesinde tek bir tuşla 7/24 çağrı merkezine ulaşma imkanı sağlayan İvgen’in ürün portfoyünde; duman, su, doğal gaz dedektörünün yanı sıra ilaç hatırlatma kutusu, düşme ve hareket dedektörü, epilepsi ve sara sensörü, çekip acil çağrı kordonu gibi çok farklı ürünler de yer alıyor. İvgen, sağlık ve güvenlik hizmetlerini bir arada sunan Türkiye’deki ilk ve tek marka olarak fark yaratıyor.
 
İvgen Sağlık, Çağrı ve Güvenlik Sistemleri’nin stratejik iletişim danışmanlığı hizmetini üstlenen İlyada İletişim, sektörde çeşitli firma ve sivil toplum kuruluşlarına verdiği nitelikli hizmetin yanı sıra Avrupa Birliği ve Dünya Bankası projelerindeki başarıları ile de tanınıyor.
 
İlyada İletişim’e www.ilyada.com.trinternet adresinden ya da 0212 273 23 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
 
Sibel Selvi
İlyada İletişim
212 273 23 32

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.