İletişimde İlham Kaynakları

Haberler - 11 Şubat 2013, Pazartesi
 
İletişimde İlham KaynaklarıBeykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı tarafından düzenlenen “İletişimde İlham Kaynakları” başlıklı sertifika programı 11 Şubat 2013 Pazartesi günü başlıyor.
 
“İletişimde İlham Kaynakları” başlıklı programın ilk konuğu İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Sarıoğlu. Sarıoğlu, 11 ve 12 Şubat tarihlerinde “Yaradılış Söylemi”  ve “Göstergebilim Yardımıyla Görsel Çözümlemesi: Medusa’nın Salı başlıklı iki sunumuyla katılımcılarla buluşacak.
 
Etkinliğin ikinci konuğu İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi Hülya Aydın. “İletişimde Yaratıcılık Farkındalıkla Başlar”  başlıklı sunumuyla 21 Şubat 2013 Perşembe günü katılımcılarla bir araya gelecek olan Hülya Aydın’ı, “Siyasal İletişim Kampanyaları” başlıklı sunumuyla İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Veli Polat takip ediyor. Sertifika programının son konuğu ise “Liderlik ve İletişim” konulu bir sunum gerçekleştirecek olan danışman ve yazar Emrah Altuntecim.
 
Toplam üç hafta ve 15 saat sürecek olan sertifika programı, 10.00-13.00 saatleri arasında Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Kavacık Yerleşkesi Konferans salonunda gerçekleşecek. Sertifika programına katılanlar, alanında uzman akademisyen ve iletişim profesyonellerinden alacakları eğitim sonunda yapılacak olan sınav sonucunda başarı sertifikalarını almaya hak kazanacaklar. Sınavda başarılı olamayan katılımcılara ise katılım belgesi verilecek.
 
Tüm Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencileri, akademik ve idari personeli ile dışarıdan katılımcılara açık olan programa katılmak isteyenlerin, Öğr.Gör. Sevil Bektaş’a isim yazdırarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Programın toplam katılım payı 10 TL’dir. 
 
Etkinlik Programı 
 
11 Şubat 2013 Pazartesi  10.00-13.00
 
Öğr.Gör. Mehmet Sarıoğlu “Yaradılış Söylemi”
İstanbul Kültür Üniversitesi
 
12 Şubat 2013 Salı10.00-13.00 
Öğr.Gör. Mehmet Sarıoğlu “Göstergebilim Yardımıyla Görsel Çözümlemesi: Medusa’nın Salı”  
İstanbul Kültür Üniversitesi
 
21 Şubat 2013 Perşembe10.00-13.00 
Öğr.Gör. Hülya Aydın “İletişimde Yaratıcılık Farkındalıkla Başlar”  
İstanbul Kültür Üniversitesi - Sanat ve Tasarım Fakültesi
 
25 Şubat 2013 Pazartesi 10.00-13.00 
Doç.Dr. Veli Polat “Siyasal İletişim Kampanyaları”
İstanbul Üniversitesi – Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü
 
27 Şubat 2013 Çarşamba10.00-13.00 
Danışman-Yazar Emrah Altuntecim “Liderlik ve İletişim”   

Etkinlik Yeri: Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Kavacık Yerleşkesi Konferans Salonu
www.beykoz.edu.tr

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.