İletişimciler İşin Mutfağı'nda buluşuyor!

Haberler - 15 Nisan 2015, Çarşamba

dpaDPAkademi, 18 Nisan Cumartesi İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştireceği konferansta, dijital pazarlamanın liderleri ile marka ve ajans profesyonellerini buluşturuyor. Mobil pazarlama, içerik üretimi, dijital medya planlama ve daha birçok konunun değerlendirileceği konferansın konuşmacıları arasında Facebook’tan Gökmen Karasu, CHP Seçim Kampanyası Dijital Grup Lideri Fatih Güner ve mobil dünyanın önemli aktörleri de yer alıyor. 

Katılımcılar, interaktif oturumlarla dijital pazarlama konuşacak

Katılımcılar İşin Mutfağı’nda tecrübe kazanmış ustaları soruları ile yönlendirecekleri interaktif oturumlara katılacak ve iş bağlantılarını güçlendirecek.

DPA
“DPAkademi’nin kurucusu ve program direktörü Fatih Utku kalıplaşmış, iletişim çağının gereklerini tam anlamıyla yansıtmayan birçok sektörel etkinliğin hayatta kalabilmesinin artık çok zor olduğunun altına çizerek  ‘Bu konferans yeni dönemde gerçekleştireceğimiz bir dizi yeni girişimimizin ilk halkası olacak. Çalışma etiğini bilen, teknik bilgi ve sorumluluk sahibi profesyoneller yetiştirmek için her alanda en iyi imkanları sunmak için çalışacağız ’ dedi.”

Destekçileri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Webrazzi, Elmaaltshift, Zarakol İletişim, Mobilike ve Videmu'nun da bulunduğu konferansa katılmak isteyenlerin dpakademi.org/katilim web sitesi üzerinden ilgili formu doldurmaları gerekiyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.