İletişim sergisi açıldı!

Haberler - 10 Temmuz 2017, Pazartesi

Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin derslerde ürettiği projelerin yer aldığı ‘İletişim Fakültesi Yıl Sonu Sergisi’ açıldı.
 Geleceğin iletişimcileri projelerini Kadir Has'ta sergiliyor
Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Görsel İletişim Tasarımı, Radyo Televizyon ve Sinema, Reklamcılık ve Yeni Medya Bölümleri öğrencilerinin dört yıl boyunca derslerde ürettiği görsel, dijital ve basılı işlerin yer aldığı ‘İletişim Fakültesi Yıl Sonu Sergisi’nde çeşitli ulusal yarışmalarda ödül olan projeler de yer alıyor.

Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevda Alankuş, “İletişim Fakültesi uygulama birimleri baştan aşağıya yenilendi. Uygulama derslerimiz, bütünüyle atölye mantığına uygun olarak tasarlanan birimlerde gerçekleştiriliyor. Öğrencilere profesyonel yaşamın deneyimleri kazandırılıyor. Yenilenen atölyelerimizde üretilen öğrenci çalışmalarını sergiliyoruz. Bu hem onlar hem de bizler için gurur verici” dedi.

Yaz sonuna kadar açık olacak sergide, kısa filmlerden sosyal sorumluluk projelerine, sosyal medya ve reklam kampanyalarından grafik tasarımlarına kadar birçok proje bulunuyor. 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.