İPZ, Michael Tchong'u konuk edecek...

Haberler - 22 Temmuz 2014, Salı

İPZ 2014Türkiye’nin en köklü dijital pazarlama organizasyonlarından İnteraktif Pazarlama Zirvesi, dokuzuncu yılında, dünyanın en ünlü markalarına "Değişim Yönetimi Danışmanı" olarak hizmet veren Michael Tchong’u katılımcılarla buluşturuyor.

“Dijital öldü. Yaşasın Dijital” temasıyla 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilecek zirvede Michael Tchong, tüketici ve iş dünyasındaki değişikliklere karşı markaların adaptasyon süreçlerinden ve ‘’Social Engagement Marketing’’ isimli kitabından bahsedecek.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü interaktif pazarlama zirvesi İPZ, her yıl olduğu gibi dokuzuncu yılında da pazarlama dünyasının profesyonel isimlerini katılımcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

Türk Telekom ve TTNet ana sponsorluğunda 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilecek zirveye; ‘’Değişim Yönetimi Danışmanlığı’’ hizmeti sunan Michael Tchong konuşmacı olarak katılacak. Tchong, özellikle iş dünyasında ve tüketicilerde meydana gelen değişikliklere markaların nasıl adapte olduğu konusunda geliştirdiği inovatif önerilerden ve markalar için başucu niteliğinde olan ‘’Social Engagement Marketing’’ kitabından bahsedecek.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.