INFLOW Ödülleri için başvurular başladı!

Haberler - 9 Eylül 2018, Pazar
 
altTürkiye’nin önemli influencer’larının markalarla birlikte gerçekleştirdiği kampanyaların ödüllendirileceği INFLOW Ödülleri için başvuru dönemi başladı. 12 Ekim 2018 tarihine dek sürecek başvuru döneminin ardından, ödül töreni, Türkiye’den ve dünyadan ünlü influencer’ların katılımıyla 30 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek ve ülkemizin ilk ve en prestijli influencer marketing ödülleri sahiplerini bulacak. 
 
Türkiye’de doğan ve kısa sürede dijital dünyanın küresel çapta önde gelen markası haline gelen INFLOW, değer yaratmak hedefiyle oluşturduğu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan INFLOW Ödülleri’yle, Türkiye’deki influencer ve markaların birlikte düzenlediği kampanyaları ödüllendirmeyi hedefleyen INFLOW, bu sayede sektördeki başarılı çalışmalara dikkat çekmeyi ve yenilikçiliği teşvik etmeyi amaçlıyor.
 
INFLOW Ödülleri’ne başvurular 12 Ekim 2018 tarihine kadar kabul edilecek. Başvuruların sona ermesinin ardından değerlendirme jüri heyeti değerlendirmesi ve halk oylaması olarak 2 ayrı şekilde gerçekleşecek. Dijital ve pazarlama dünyasından deneyimli isimlerin yer aldığı jüri heyeti çeşitli kategorilerde yarışan projeleri inceleyerek ödül kazananları tespit edecek. Instagram,  Youtube, Twitter ve Facebook üzerindeki en iyi influencer’ların belirlenme süreci ise www.inflowawards.comadresindeki ayrı bir halk oylamasıyla yapılacak. Katılan herkesin yalnızca birer kez oy verebileceği halk oylaması 15 Ekim’de başlayıp 26 Ekim’de sona erecek.
 
Markalar, ajanslar ve influencer’lar ödül için yarışacak
 
INFLOW Kurucu Ortağı Afşın Avcı, şu bilgileri verdi: “Influencer’larla birlikte proje geliştiren marka ve ajanslar birbirinden değerli çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda her yıl sayısız proje gerçekleştiriliyor. INFLOW, dijital dünyada influencer’ların nabzını tutan bir marka olduğu için biz de sektöre değer yaratmak ve influencer pazarlama etkinliklerinde sürdürülebilir büyümeyi desteklemek için INFLOW Ödülleri’ni başlatma kararı aldık. Başvuru süreci daha yeni başlamış olmasına karşın, gelen başvurulara baktığımızda birbirinden değerli isimlerden oluşan jürimizi zor bir sürecin beklediğini daha şimdiden söyleyebiliriz. İnanıyorum ki INFLOW Ödülleri, influencer’ları olduğu kadar markalar ile ajansları da yenilikçilik anlamında teşvik edecek ve zaten oldukça hareketli olan bir sektörün daha da hızlı koşmasına yardımcı olacaktır.”
 
INFLOW Ödülleri’nde toplam 18 kategori yer alıyor. Ödüllere başvurmak isteyen marka, ajans ve influencer’lar www.inflowawards.comadresinden bilgi alabiliyor ve başvuru sürecini başlatabiliyorlar. Tüm kategorilerde kazananların açıklanacağı ödül töreni, Türkiye’den ve dünyadan sürpriz isimlerin katılımıyla, 30 Ekim 2018 Salı gecesi Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta gerçekleşecek.
 
INFLOW Ödülleri’nde başvuru yapılabilecek kategoriler:
En İyi Influencer Ajansı
Influencer Pazarlamasını En İyi Kullanan Marka
En İyi Yükseliş Gösteren Influencer
En İyi Instagram Influencer’ı
En İyi Facebook Influencer’ı
En İyi Twitter Influencer’ı
En İyi Youtube Influencer’ı
En İyi Teknoloji Influencer Kampanyası
En İyi Influencer & Marka İşbirliği
En İyi Moda Influencer Kampanyası
En İyi Seyahat Influencer Kampanyası
En İyi Ebeveyn & Çocuk Influencer Kampanyası
En İyi Oyun Influencer Kampanyası
En İyi Gastronomi Influencer Kampanyası
En İyi Güzellik & Bakım Influencer Kampanyası
En İyi Sağlıklı Yaşam Influencer Kampanyası
En İyi Influencer & Sosyal Sorumluluk Kampanyası 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.