HİÇ Ödülleri Sahiplerini Buluyor...

Haberler - 27 Mayıs 2014, Salı
 
Kısa adı “HİÇ” olan Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri, sahiplerini buluyor.
29 Mayıs 2014 Perşembe akşamı ikincisi düzenlenecek olan HİÇ Ödülleri töreni, Plaza 16 Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde yapılacak.
 
Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin 2013 yılında başlattığı ve kurumları halkla ilişkiler çalışmaları yapmaya özendirmenin yanı sıra, mesleğin imajını ve itibarını geliştirmek adına kısa adı “HİÇ” olan Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri sahiplerini buluyor.
29 Mayıs 2014 Perşembe saat 19:30’da Plaza 16 Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde ikincisi düzenlenecek olan HİÇ Ödülleri’nin sunuculuğunu ise Toprak Sergen üstleniyor.
Toprak Sergen  
Bursa Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Serdar Ömeroğulları, HİÇ Ödülleri’nin, yarattığı ironi ile hafızalarda yer ettiğini belirterek, geçen yıl 12 kurum ve kuruluşun 18 proje ile başvuruda bulunduğunu, 6 kategoride toplam 8 kurum ve 2 PR ajansının ödüle layık görüldüğünü anımsattı.
Bursa’nın seçkin kuruluşlarının iletişim uzmanlarından oluşan üye profili ile Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin düzenlediği HİÇ Ödülleri’nin ikincisine yoğun katılım gösterilmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden BHİD Başkanı Ömeroğulları, bu ilginin gelecek yıl HİÇ Ödülleri’nin Anadolu’ya açılması hedefleri açısından önemli olduğunu vurguladı.
HİÇ Ödülleri’nde kurumlar ve PR şirketleri Kurumsal İletişim, Kurum İçi İletişim, Sosyal Sorumluluk, Sponsorluk İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Kamu Kuruluşları olmak üzere 6 kategoride yarışıyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.