HİÇ Ödülleri 7.yıl proje başvuruları devam ediyor!

Haberler - 6 Mart 2019, Çarşamba

54852Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin 2013 yılında başlattığı ve her yıl düzenlediği Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri’nin yedincisi için başvurular devam ediyor. Halkla ilişkiler çalışmalarını teşvik amacıyla ortaya çıkan HİÇ Ödülleri, sektörel iletişimin artması ve meslek bilincin gelişmesi adına 2015 yılında yerelden ulusala açılarak ulusaldaki halkla ilişkiler çalışmalarını da ödül sürecine dahil etmeye başladı.
 
Ödül kategorileri özel kurumlar başlığı altında, kurumsal iletişim, kurum içi iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk iletişimi, dijital PR ve pazarlama iletişimi alt başlıklarını içeriyor.
 
Ayrıca başvuruda bulunan kurum ve kuruluşların niteliğine göre, sivil toplum kuruluşları
(STK), kamu kuruluşları, Üni-Pr başlıkları bulunmaktadır. Jürinin değerlendirmeleri sonucu takdir edilen başvurulara jüri özel ödülü de veriliyor.
 
Başvurusu kabul edilen projeler, jüri üyeleri tarafından beş başlıkta değerlendirilmektedir. Durum analizi ve araştırma, ölçümleme ve değerlendirme, planlama, uygulama ve yaratıcılık başlıklarında en yüksek puan alan projeler, birincilik ödülüne layık görülüyor.
 
Son Başvuru Tarihi: 8 Mart 2019
Ödül Töreni Tarihi: 18Nisan 2019 Perşembe
Ayrıntılı Bilgi: www.hicodulleri.org
İletişim: hicodulleriorg@gmail.com
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.