Golin İstanbul'a yeni müşteri...

Haberler - 13 Şubat 2017, Pazartesi

golinDünyada 60. yılını kutlayan Golin, müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Sınırsız polimer çözümleri alanında dünya markası olan REHAU, Türkiye’deki iletişim ortağı olarak Golin İstanbul’u seçti.
 
Yapı, otomotiv ve endüstri alanında polimer bazlı çözümlerin sistem ve servis tedarikçiliğini üstlenen REHAU, enerji tasarruflu yapılar, yenilenebilir enerji kullanımı ve su yönetimine odaklanmaktadır. Pencere sistemleri, yapı tekniği, endüstri ve otomotiv alanlarında gelişmiş sistem çözümleri ve kapsamlı hizmet paketleri ile müşterilerinin güçlü ortağı olan REHAU, 170’ten fazla lokasyonda, 20 binin üzerinde çalışanıyla dünyanın dört bir yanında müşterilerine yakın olma prensibiyle faaliyet göstermektedir.
 
Golin İstanbul, REHAU ile olan işbirliği kapsamında; bütünleşik iletişim danışmanlığı dahilinde, yaratıcı kampanya ve çalışmalarının yönetimi, kurumsal iletişim, marka iletişimi, liderlik iletişimi ve etkinlik yönetimi ile sosyal medya ve dijital iletişim gibi birçok alanda hizmet verecek.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.