Golin İstanbul'a yeni müşteri...

Haberler - 2 Haziran 2017, Cuma

Golin İstanbulGolin İstanbul, müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Ülkemizde ev tekstili sektörünün önemli markalarından Karaca Home, iletişim danışmanlığı ajansı olarak Golin İstanbul'u tercih etti.

Golin İstanbul Karaca Home'a stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında medya ilişkileri, marka iletişimi, konu yönetimi, sponsorluk yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Yeni teknolojileri takip ederek içselleştiren, sınırlarını zorlayan yaratıcı yaklaşımlarıyla Golin İstanbul müşterilerinin sürekli değişen ve gelişen bir dünyada başarılı olabilmelerini sağlıyor. Golin İstanbul müşterilerine 360 derece iletişim danışmanlığı kapsamında halkla ilişkiler, dijital marketing, sosyal medya yönetimi, etkinlik yönetimi ve kreatif süreçler konularında hizmet veriyor. Bu hizmetleri verirken tescilli ürünleri olan; gerçek zamanlı pazarlama iletişimi aracı "The Bridge", markaların tüketici nezdindeki DNA'larını inceleyen "Global Relevance Review" ve yaratıcı beyinlerden oluşan büyük fikir platformu "The Bright Collective" gibi araçlarından faydalanıyor.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.