Global PR Trendleri Zirvesi'ne geri sayım!

Haberler - 18 Şubat 2016, Perşembe

gpr2011’den bu yana birçok ülkede 16 kez düzenlenen Global PR Trendleri Zirvesi, 25 - 26 Şubat tarihlerinde İstanbul Pera Palace Otel’de gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Excel İletişim ve Algı Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile gerçekleşecek zirvede; uluslararası kriz yönetiminden dijital iletişime, itibar yönetiminden erişime kadar sektör gündemine yön veren konular ele alınacak.

Google MENA İletişim Müdürü Joyce Baz, Rolls-Royce Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika Kurumsal İlişkiler Başkanı Jamal Al Mawed, P&G Kurumsal İletişim Müdürü Alex Malouf, Henkel Güzellik Ürünleri Genel Müdürü Steffen Ruebke, Visa CEEMEA Sosyal Medya Direktörü Noha Bashir gibi pek çok farklı sektörden gelen iletişim profesyonelleri, 2 gün sürecek zirve boyunca global ve lokal deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Zirvenin ilk gününde, Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından gerçekleştirilecek “Türkiye’de PR’ın Kahve Falı” adlı oturumda Türkiye’de PR’ın geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında bir değerlendirme yapılacak.

6564346576
Sektörün nabzını tutacak bu zirveye kayıt için son tarih 19 Şubat. Global PR Trendleri Zirvesi ile ilgili programın detaylarına ulaşmak ve zirveye kayıt olmak için http://www.thepworld.com/pevents/event/110/global-pr-trends-summit-3 sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.