Gerçek Dostlar Kromozom Saymaz!

Haberler - 20 Mart 2018, Salı

Anadolu Efes'in Khimki Moskova'yı ağırlayacağı maç, down sendromlu bireyler ve kendileriyle birlikte gelecek iki kişi için ücretsiz olacak
alt
Dünya genelinde 21 Mart'ta kutlanan Dünya Down Sendromu Günü'nün 2018'deki en önemli durağı, Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki Anadolu Efes – Khimki Moskova maçı olacak. Özel Olimpiyatlar Türkiye, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ve Türkiye Down Sendromu Derneği'nden gelecek konukların yanı sıra tüm down sendromlu bireyler de iki aile üyesi ya da eğitmenleriyle birlikte karşılaşmayı ücretsiz izleyebilecek. Bunun için Sinan Erdem Spor Salonu dışındaki TIXBOX gişesine gelerek maç biletlerini almaları yeterli olacak.

Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague'in 27. maçlar gününde Sinan Erdem Spor Salonu'nda Khimki Moskova'yı ağırlayacak. Karşılaşma, 21 Mart Çarşamba günü 20.45'te başlayacak. 

Özel konuklar, Anadolu Efes oyuncuları için çıkış koridoru oluşturacak

Dünya Down Sendromu Günü kutlamalarına sahne olacak karşılaşmada aynı zamanda down sendromlu konukları, Anadolu Efes oyuncuları için çıkış koridoru oluşturacaklar.

Anadolu Efesliler, bu sayede sahaya özel konuklarının desteğini alarak çıkacak ve "Gerçek Dostlar, Kromozom Saymaz" diyecekler. 

Anadolu Efes, down sendromlu vatandaşları Sinan Erdem Spor Salonu'na davet ediyor

21 Mart Dünya Down Sendromu Günü'nün Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki tüm basketbolseverler ile birlikte kutlanacağı maç için Anadolu Efes Spor Kulübü, tüm down sendromlu bireyleri Khimki Moskova karşılaşmasına davet ediyor.

Bu özel uygulama kapsamında iki aile üyesi veya eğitmenleri ile birlikte Sinan Erdem Spor Salonu'na gelecek olan down sendromlu basketbolseverler salon dışındaki TIXBOX gişesini ziyaret ederek ücretsiz maç biletlerini alabilecekler.

Anadolu Efes Spor Kulübü, bu özel günde Dünya Down Sendromu Günü'nü kutlamak için tüm basketbolseverleri de Sinan Erdem Spor Salonu'na bekliyor. 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.