Flormar'da değişim Ebru Şallı ile başlıyor!

Haberler - 9 Kasım 2006, Perşembe
 src=Türk kozmetik sektörünün köklü kuruluşlarından FlorMar; yeni yüzü Ebru Şallı ve yeni ürün serisi True Color’ı geçtiğimiz akşam Liman Lokantası’nda düzenlediği lansman ile kamuoyuna duyurdu.

FlorMar, 2006-2007 sezonunda Türk kadınının beğenisine sunulacak olan “Selection” ve “True Color” serisine ait yeni ürünler ile cilt bakım ürünlerinin çekimlerini Türkiye’nin en güzel mankenlerinden Ebru Şallı ile gerçekleştirdi.

Bu birlikteliğin ve yeni ürün serisi True Color’ın lansmanı ise 7 Kasım Salı günü, Karaköy Liman Lokantası’nda gerçekleşti. Bu çok özel gecede, FlorMar ailesinin yeni üyesi Ebru Şallı, FlorMar’ı yalnız bırakmadı; geceye sıcaklığı ve güleryüzü ile renk kattı.

Lansmanda Ebru Şallı, FlorMar’ın True Color serisi ile gözler önündeydi. Oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşen lansmanda Ebru Şallı Beren’in FlorMar’ın 48 nolu kırmızı ojesini çok sevdiğini bu yüzden sürekli bu ojeyi sürdürdüğünü, söyledi. Davetliler “True Color” serilerinden oluşan renkli kozmetik ürünlerinden deneme şansı buldular.

Türk kadınının zevk ve seçimlerinin FlorMar markasına yön verdiğini ifade eden Kosan Kozmetik İcra Kurulu Üyesi Alp Şenbay: “Ebru Şallı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmanın markamıza güç vereceğine inanıyoruz...” dedi.

FlorMar Pazarlama Müdürü İlke Aksoy ise 2006-2007 sezonunda da her yaşa; modern, kaliteli, modayı yakından takip eden ve çeşitliliği ile göz dolduran serileri ile sesleneceklerini ifade etti: “Bugüne kadar ojelerimiz ile anıldık. Renkli kozmetik alanında da sektör lideriyiz. Yeni sezondaki çalışmalarımız ile Türk kadınının trendini belirlemeye devam edeceğiz...” dedi.

941 adet renkli kozmetik, 24 cilt ürünü ve 211 farklı renkte ojesiyle Türkiye’nin lider kozmetik markası olan FlorMar 45 ülkede kadınların beğenisine sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için:
Foulia Özgür
Address İletişim Danışmanlık, Tel: 0216 359 45 88pbx

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.