Flormar kurumsal iletişim biriminde atama

Haberler - 8 Mayıs 2019, Çarşamba

345678Oje üretimi ile başlayan ve renklerin odağında şekillenen marka yolculuğunu dünyanın 110 ülkesine taşıyan Flormar, değişen ve gelişen iletişim ihtiyaçlarına yön vermesi adına, kozmetik sektörünün güçlü ismi Gökçen Akyol Yamaner ile anlaştı.
 
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Gökçen Akyol Yamaner, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yönetimi üzerine yaptı. Kariyerine, TRT İstanbul Televizyonu’nda başlayan Gökçen Akyol Yamaner, PRess Halkla İlişkiler’de Medya İlişkileri Yönetmenliğinin ardından Amerika’da Stepping Stones Museum for Children  pazarlama ekibinde yer aldı. 2007 - 2012 yılları arasında Efe Alkollü İçecekler Marka Müdürlüğü’nün akabinde Sephora’nın Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. 10 yılı aşkın süredir sektörün güçlü markalarında marka stratejisi, ürün yönetimi, geleneksel ve dijital pazarlama iletişimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi alanlarında çeşitli projelere imza atan Gökçen Akyol Yamaner evli ve bir çocuk sahibi...
 
İş ailesini ve markasını büyütmek için 2012 yılında çoğunluk hissesini Groupe Rocher’ye devreden Flormar, uluslararası pazar araştırmaları konusunda uzman bağımsız bir kuruluş tarafından 2016 yılında dünyada en hızlı büyüyen makyaj markası seçildi.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.