F&C Marka İletişimi'ne yeni müşteri

Haberler - 13 Nisan 2010, Salı
 
Türkiye otogaz dönüşüm sistemleri pazarına Ekipgaz güvencesiyle lüks otomobillerin otogaz sistemi olarak giren Gasitaly, pazarlama iletişimi, reklam ve medya ilişkileri alanlarında danışmanlık hizmetlerini 10 Nisan 2010’dan itibaren F&C Marka İletişimi’nden almaya başladı.
İtalyan teknolojisiyle üretilen Gasitaly, sıralı otogaz sistemleri arasında lüks araçların performans sistemi olarak biliniyor. Ekipgaz’ın ithal ettiği Gasitaly markası, LPG, CNG ve LNG dönüşüm sistemlerini lüks otomobillere hassas bir donanımla uygulayarak en iyi performans hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

2006 yılında kurulan F&C Marka İletişimi, Türkiye’de faaliyet gösteren önemli birçok markaya, kreatif, iletişim danışmanlığı ve medya planlama alanlarında hizmet veriyor. F&C Marka İletişimi müşterileri arasında halen, Modoko, Papağan Kuruyemiş, Düfa Boya, Sema Hastanesi, Entegre Harç, Kamer Holding, Beysu, Fizyorem, Seray Mobilya, Sina Enerji, Donat Collection, Şah Inn Paradise, Gaysan Mobilya, Artwin Pencere, Erimez Kardağ Su ve Furkan Bitki Çayları bulunuyor.
www.gasitaly.com
 

Tülay Batur
F&C İletişim Danışmanlığı
(216) 680 28 45
www.fcreklam.com

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.