F5 İletişim'e yeni müşteri...

Haberler - 8 Aralık 2017, Cuma

altKuruluşundan kısa süre sonra Çin’de beş büyük telefon üreticisi arasına giren ve son yıllarda Avrupa ve dünyaya açılarak kısa sürede 30’dan fazla ülkede faaliyet göstermeye başlayan Meizu, Türkiye’deki stratejik iletişim çalışmaları için F5 İletişim Yönetimi’ni seçti.

Her sene duyurduğu yeni modeller ile tüm dünyada kendinden söz ettirmeyi başaran Meizu, güçlü tasarıma ve ileri teknolojiye sahip akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında yerini aldı. 2006 yılından bu yana akıllı telefon pazarına odaklı çalışan Meizu, tasarıma ve teknolojiye getirdiği yenilikçi bakış açısıyla 2015 yılında e-ticaret devi Alibaba’dan 590 milyon dolar yatırım almış ve yine aynı sene 20 milyon akıllı telefon satışı yapmayı başarmıştı.
Meizu’nun iletişim çalışmalarını yürütecek olan F5 İletişim Yönetimi’nin mevcut iş ortakları arasında Kaspersky Lab, Kingston Technology, SAS, Giochi Preziosi, Hitachi Vantara, Lely, TmaxSoft, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, KOBIL, HyperX, Askaynak Automotion, Blesh, Armut.com, Toptalent.co, Digital Planet, Türkiye Bilişim Vakfı, TELKODER gibi önemli markalar yer alıyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.