F5 İletişim Yönetimi portföyüne İtalya merkezli marka...

Haberler - 25 Ocak 2017, Çarşamba

f5 iletişimF5 İletişim Yönetimi, oyuncak sektöründe dünyanın önde gelen markalarından İtalya merkezli Giochi Preziosi’yi müşteri portföyüne kattı.
 
1978 yılında İtalya’da kurulan ve dünyanın birçok ülkesine oyuncak ihraç eden Giochi Preziosi, 2009 yılından bu yana Türkiye pazarında güven ve ilgi kazanmış köklü bir oyuncak markası olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Sürekli zenginleşen ve büyüyen alt markaları, ürün çeşitleri ile çocukları küresel oyuncak modası ve zevkiyle tanıştıran Giochi Preziosi, çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi, arkadaşlarıyla bir arada oynanan oyunlarla sosyalleşmelerini, el becerilerini güçlendirmeyi amaçlıyor. Cicibiciler, Grossery Gang, Cicciobello, Ninja Kaplumbağalar, Twozies, Qixels, IDO3D, Minecraft, Illooms, Pom Pom Wow, Poppit, Glimmies, Disney Frozen gibi birbirinden eğlenceli markaların oyuncakları Giochi Preziosi güvencesiyle Türkiye’deki çocukların odalarına geliyor.
 
Giochi Preziosi’yi portföyüne katan F5 İletişim’in mevcut diğer iş ortakları arasında ise; Kaspersky Lab, Kingston, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, İnoksan, SAS, HyperX, Türkiye Bilişim Vakfı, Askaynak Automation, Blesh, Armut, Enuygun, Gram Games, Gelecekhane, TELKODER gibi tanınmış çok sayıda önemli marka ve STK yer alıyor. 

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.