reklam
reklam

En yakın iş için Yakınbiriş

Haberler - 23 Kasım 2017, Perşembe
 
altYenibiriş’in yeni ürünü Yakınbiriş, konum bazlı, üyelik gerektirmeyen yenilikçi bir uygulama olarak fark yaratıyor. Yakınbiriş, ilan sahiplerine telefonla hızla ulaşabilecekleri bir mobil seri ilan uygulaması olarak büyük kolaylık sağlıyor. Uygulamada ilk 10 ilan için ücret alınmıyor.
 
Yenibiriş’in yeni uygulaması Yakınbiriş, binlerce ilan içinde en yakın ilanı akıllı cep telefonuna taşıyor. Yakınbiriş, iş arayanların üyelik bile oluşturmadan ilan sahiplerine tek tıkla ulaşabildikleri bir seri ilan uygulaması. Yakınbiris.com’un açılış sayfasına cep telefonu kaydedildiğinde indirme linki anında gönderiliyor. İndirme linki Apple Store ya da Google Play’den ücretsiz indiriliyor.
 
Sistem nasıl çalışıyor?
İş arayanlar başvuru yapmak istedikleri işyerinin telefon numarasını tuşlayarak özgeçmiş ya da profil oluşturmadan ilan sahiplerini doğrudan arayabiliyor. Konumlarını paylaştıklarında ise çevrelerindeki iş fırsatlarından öncelikli haberdar oluyorlar.
 
Eleman arayanlar ise aradıkları pozisyondaki iş kategorisini seçerek saniyeler içinde ilan verebiliyor, telefonla başvuru alabiliyorlar. İlandaki konum sayesinde en yakın adaylara iş fırsatını anında ulaştırabiliyorlar.
 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.