Emotion'a yeni marka yüzü

Haberler - 20 Haziran 2019, Perşembe

345678Emotion, deodorant serisi için hazırladığı reklam filmi kampanyasında reklam yüzü olarak ünlü ve başarılı oyuncu Burcu Biricik ile anlaştı.

"Terlemek işin doğasında var" mottosuyla terlemenin doğal bir şey olduğuna dikkat çeken reklam filmi; vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önleyen bir deodorant olan Emotion'la, günlük hayat koşturmasına ferah ve güzel kokarak gönül rahatlığıyla devam etmenin mümkün olduğunu anlatıyor.

Reklam kampanyası için gerçekleşen fotoğraf çekiminde basın ile bir araya gelen Burcu Biricik "Alüminyüm içermeyen Emotion deodorant ile vücudunun doğal terleme dengesine özen gösterdiğini" söyledi.

Emotion reklam filmi çekimlerinde, Burcu Biricik, dövüş sahnesinde, tenis kortunda, açıkhavada dans ederken görülüyor. 'Terlemekten korkma' sloganı ile yüksek enerjinin yansıtıldığı reklam filminde, Emotion'ın özel formülü sayesinde ünlü oyuncunun son derece kendine güvenli ve rahat olduğu görülüyor.

Doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önleyen Emotion'ın reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Metin Arolat oturuyor.

546587
Emotion'la Terlemekten Korkma - Reklam KÜNYESİ

Reklamveren: Evyap – Emotion
Reklamveren Yetkilisi: Oğuzhan Aslan, Gözde Boncuklu, Zeynep Kalkandelen, Elif Alyörük
Reklam Ajansı: Punch BBDO
CCO: Ali Musa Paça
Kreatif Direktör: Mert Şentürk, Kerem Çar
Reklam Yazarı: Mehmet Güven
Sanat Yönetmeni: Sena Karakaş
Müşteri İlişkileri: Aylin Acar, Esra Belsan
Ajans Prodüktörü: Selin Ceylan Laforge
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film
Yönetmen: Metin Arolat
Jingle: MCE Jingles
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.