Eker'in Kral Şakir'li Reklam Filmi Yayında

Haberler - 30 Eylül 2020, Çarşamba

765675765Eker, bir ailenin her yaştan bireylerine hitap eden ürün koleksiyonunu, yeni lezzetlerle zenginleştirmeye devam ediyor. Eker, ailelerin çocuklarına güvenle yedirebileceği taze sütten yapılan, glukoz-fruktoz şurubu ve koruyucu katkı içermeyen ürünlerini, çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanı Kral Şakir'in eğlenceli dünyasıyla renklendiriyor.

"Eker Çikolatalı Puding", "Eker Muzlu Puding", "Eker Çilekli Yoğurt" ve "Eker Şeftalili Kayısılı Yoğurt" ürünleri artık Kral Şakir'li ambalajları ile çocuklarla buluşuyor. 65g.'lık çocukların çok seveceği sıkma ambalajda satışa sunulan ürünlerde, Kral Şakir karakterleri sayesinde lezzet ve eğlence bir araya geliyor. Çocukların büyük bir keyifle tüketilebileceği, ailelere güven veren ürünler, okul gıdası etiketi almaya uygun sağlıklı atıştırmalıklar olarak dikkat çekiyor. Eker'in Kral Şakir'li ürünleri, tüm büyük marketlerde ve Eker'in online alışveriş sitesi market.eker.com'da bulunabiliyor.

"Kral Şakir: Muhtişim Lezzet Eker'de"
Eker ile Kral Şakir'in bu heyecan verici birlikteliği için bir de reklam filmi hazırlandı. "Kral Şakir: Muhtişim Lezzet Eker'de" başlığını taşıyan reklam filminde Kral Şakir, Fil Necati ve arkadaşlarının taze sütten yapılan, glukoz-fruktoz şurubu ve koruyucu içermeyen lezzetlerin tadını çıkarması, çocukların dikkatini çeken eğlenceli bir dille anlatılıyor. Kral Şakir'in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu ve Grafi 2000 ekibi tarafından, popüler bilgi yarışmalarından esinlenerek hazırlanan reklam filmi televizyonlarda ve internette çocuklarla buluşuyor.

Uluslararası çizgi film kanalı Cartoon Network'ün Türkiye'nin en çok izlenen çocuk animasyon dizisi olan Kral Şakir, eylül ayında 5'inci sezonuyla çocuklarla buluşuyor. Türkiye'nin dışında Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da 18 ülkede 8 ayrı lehçeyle yayınlanan çizgi filmde, Kral Şakir ve Fil Necati'nin yeni maceraları çocuklar tarafından merakla izleniyor.

876876

"Kral Şakir: Muhtişim Lezzet Eker'de" reklam filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=tBDUCI0ooSI

KÜNYE
Reklamveren: EKER
Reklam Ajansı: Grafi 2000 Prodüksiyon
Chief Creative Officer: Varol Yaşaroğlu
Kreatif Direktör: Berk Tokay
Reklam Yazarı: Berk Tokay
Sanat Yönetmeni: Kuntay Kumbur
Marka Ekibi: Özge Kiraz, Berkay Sezer, Aylin Yılmaz
Prodüksiyon Şirketi: Grafi 2000 Prodüksiyon
Medya Ajansı: Wavemaker
Kullanılan Mecralar: TV, Dijital
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.