ENIGMA PR portföyüne yeni marka

Haberler - 6 Mayıs 2017, Cumartesi

ENIGMA PR'a yeni marka...Türkiye’nin önde gelen basınçlı kap üreticilerinden Karbonsan, iletişim faaliyetlerini ENIGMA PR’a emanet etti.

Karbonsan, stratejik iletişim, marka yönetimi ve medya ilişkileri danışmanlığı konusunda ENIGMA PR ile anlaştı. Çeşitli alanlarda endüstriyel tesis üretimi yapan Karbonsan, Türkiye’nin önde gelen basınçlı kap üreticileri arasında yer alıyor.
Genel merkezi İstanbul’da bulunan Karbonsan’ın fabrika ve depolama tesisleri, Bursa, Gemlik Limanına 20 kilometre uzaklıktaki Orhangazi’de yer alıyor. 72 bin m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olan Karbonsan, üretiminin yüzde 70’ini dünyanın değişik bölgelerinde bulunan 60 ülkeye ihraç ediyor.   
Oksijen, azot, argon, karbondioksit, LNG ve LPG gibi sıvılaştırılmış gazların depolanması ve dağıtımı için sabit ve taşınabilir tanklar, yarı römorklar, kamyon üzeri tanklar ve buharlaştırıcılar üreten Karbonsan, bunların yanı sıra elektrik santralleri, rafineriler, petrokimya tesisleri ve değişik sanayi kuruluşları için de çok çeşitli basınçlı kap ve ekipman üretiyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.