E-Ticaretin Her Yönünü Bilmek İsteyenlere

Haberler - 8 Şubat 2013, Cuma

İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans ProgramıTürkiye Çin ve Hindistan’dan sonra e-ticaretin en çok geliştiği üçüncü ülke. BKM’nin verilerine göre sanal pos ile yapılan ödeme işlemleri temel alınarak e-ticaret finansal hacimde 2012 yılında 2011′e göre yüzde 35.3 büyüme kaydetti. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Next Academy Interactive Business School işbirliği ile bu alanda yetkin iş insanları yetiştirmek üzere benzeri olmayan bir yüksek lisan programını hayata geçiriyor.

E-ticaret gün geçtikçe hayatımızın her alanında yer edinmeye başladı. Yemek siparişimizi, eveşyamızı, kıyafetlerimizi hatta market alışverişimizidahi e-ticaret üzerindenyapıyoruz.
E-ticaret bu kadar yaygın kullanılmasına karşın herkes bir yönünü biliyor. Ya işin mühendisliğini, ya programcılığını, ya pazarlamasını, ya tasarımını ya da satışını…
Oysa ki gelişen teknoloji ile beraber artık iş dünyasının hangi departmanında kariyer yapmak isterseniz isteyin;konunun sadece birkaç parçasının uzmanı değil, bütün parçaları konusunda bilgi sahibi olan yöneticiler ayakta kalabilecek.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Next Academy Interactive Business School işbirliğiyle hayata geçirilen İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı;pazarlama, iletişim ve satışta sürekli yeniyi arayan, değişenin ve dönüşenin peşinde bir program sunuyor. Program, e-ticaret alanında nitelikli kişiler yetiştirmeyi amaçlıyor.

Benzeri olmayan bu yüksek lisans programında, farklı sektörlerdenkonularının liderleri ve Türkiye’nin bu alanda geleceğini inşa eden isimler ders verecek. Dijital hayatı yeniden tanımlayan global şirketlerin temsilcileri konuşmacı olarak ve destek programları çerçevesindeNext Academy’de yer alacaklar.

Şubat 2013’de başlayacak olan programın eğitmen kadrosu Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban, Levent Erden, Uğur Şeker, M. Serdar Kuzuloğlu, Yüce Zerey, Tolga Kabataş, Bora Akman, Yankı Yalçın, Kurt Onur, Emre Başkaya, Recep Fidan, Alkan Eraltan, Emre Uğurlu, İbrahim Üğdül, Erdem Tolon gibi alanında uzman isimlerden oluşuyor.

http://www.facebook.com/istanbulbilgiuniversitesi

http://twitter.com/bilgiofficial

Ece Özden

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.