Dünya Pazarlama Zirvesi'ne geri sayım...

Haberler - 30 Kasım 2018, Cuma

587272272Dünyanın en önde gelen pazarlama gurusu olarak tanınan Philip Kotler'in öncülüğünde kurulan WORLD MARKETING SUMMIT-İSTANBUL programında alanında otorite isimler, görüşlerini İstanbul ticaret camiası ile paylaşacak. Philip Kotler'in yanı sıra zirvede; Prof. Dr. Moran CERF, Prof. Dr. Luiz MOUTINHO, Prof. Marc OLIVER OPRESNIK, Prof. Dominique M. Hansens, Prof. Dr. İlber ORTAYLI, Levent ÇAKIROĞLU, Dr. Şeref OĞUZ, Dr. Fahim KIBRIA, Ömer ŞENGÜLER ve İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib AVDAGİÇ pazarlama ve İstanbul'un pazarlama gücünü geliştirmek üzerine konuşacaklar.

Canlı Yayın

4 Aralık'ta başlayacak organizasyon için başvurular ito.org.tr/wms adresinden online yapıldı. Başvuruların mekan kapasitesini aşması dolayısıyla online başvurular kapatıldı. Başvurusunu gerçekleştirenlere kabul bildirimleri gönderildi. Başvuru yapıp programa katılamayacaklar için İstanbul Ticaret Odası web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden zirve canlı yayınlanacak.

Dikkat Çekici Konular

Zirvede "Stratejik Pazarlama", "Pazarlamanın Geleceğini İstanbul'da İnşa Etmek""Nörobilimin Pazarlamadaki Öncü Rolü", "Pazarlamada Big Data", "Dijital Çağda ve Zor Zamanlarda 21. Yüzyıl Pazarlamanın Geleceği", "İstanbul'dan Dünya'ya Bir Markanın Serüveni"gibi başlıklarda konuşma ve panel toplantılar yapılacak. A'dan Z'ye pazarlama konuşulacak. İstanbul'un dünya pazarlarında daha etkin yer bulabilmesi için ticaret camiasına yeni bir ışık tutulacak.

564654564
Türkiye'nin hedeflerini gerçekleştirmek dünya pazarlarında daha büyük pay sahibi olmak gerektiğinin altını çizen İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, "Büyük hedefleri olan ülkemiz için İstanbul Ticaret Odası olarak görevimiz: Ekonomik değeri kadar katma değeri de yüksek ürünlerin geliştirilmesine destek vermektir. İstanbul'dan daha büyük ve yeni markalar çıkması için gerekli rüzgarı estirmektir. Pazardaki rekabet gücünü belirleyecek ekonomik değerin oluşturulması ve geliştirilmesinin yollarını bulmaktır. Başta İstanbul olmak üzere fark oluşturan her bir özelliğimizin tanıtımını yapmaya gayret etmektir. WORLD MARKETING SUMMIT'i, ülkemiz ve İstanbul'un hedeflerine hizmet etmek üzere İstanbul'da ağırlıyoruz" dedi.

Avdagiç, WORLD MARKETING SUMMIT-İSTANBUL'a gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını, bu ilginin organizasyon hedeflerinin gerçekleşmesi açısından önemli bir işaret olduğunu ifade etti.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.