Dünya İşleri'ne 3 yeni müşteri

Haberler - 20 Nisan 2010, Salı
Dünya İşleri İletişim Ajansı, Nisan ayı itibariyle GTT Lojistik'in düzenli PR çalışmalarını, Abdica İlaç'ın kreatif çalışmalarını ve TÜSİD'İN uluslararası organizasyonunu yürütmeye başladı.
Dünya İşleri İletişim Ajansı'nın düzenli PR hizmeti vermeye başladığı GTT Lojistik, 2005 yılından bu yana uluslar arası lojistik faaliyetlerini pazar ve kalite anlayışını geliştirerek sürdürmektedir. Abdi İbrahim İlaç'ın yan kuruluşu olan Abdica İlaç, İlaç, sağlık ve bakım ürünleri, kozmetik sanayiine hammadde üretimi ve ithalatı yapmaktadır. Dünya İşleri İletişim Ajansı, Abdi İbrahim'in yeni firması olan Abdica'nın, ilaç konsept çalışmaları ve hekim organizasyonlarını organize etmek üzere anlaşmış bulunmaktadır. Dünya İşleri ekibi ayrıca 1991 yılında kurulan TÜSİD'in ( Türkiye Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) EFCEM ile ortaklaşa gerçekleştireceği uluslar arası etkinliğin de tüm organizasyonunu sağlamak üzere çalışmalarına başlamıştır.
İletişim danışmanlığı programlarını ve uygulamalarını müşterilerinin iş hedeflerine odaklanarak geliştirme ve yürütme amacında olan Dünya İşleri İletişim Çiğdem Özcan tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Sektörde 13 yıllık deneyim sahibi olan bir yönetim kadrosuna sahip ajansta, stratejik yönetim danışmanlığı, bütünsel pazarlama iletişimi, konu ve itibar yönetimi, uluslararası şirketlerin yerel iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri, marketin PR, etkinlik-proje tasarımı ve yönetimi gibi alanlarda hizmet veriliyor.

Dünya İşleri
Asmalımescit Mah. Oteller Sok. No: 9 D:2 Beyoğlu-İstanbul
Tel: 212 252 20 35-36(pbx)

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.