Dünya İşleri İletişim Ajansı'ndan 1. Yıl Partisi

Haberler - 29 Aralık 2009, Salı

Pek çok önemli markaya Halkla İlişkiler hizmeti sunan Dünya İşleri İletişim Ajansı 25 Aralık Cuma günü 1. Yaşını kutladı. Asmalı Mescit’teki keyifli ofis ortamında gerçekleşen yılbaşı kutlamasının konsepti “Madonna” ve ‘’güçlü kadınlar’’ olarak belirlendi. Tüm konuklar ‘’Dünya İşleri’ne ara verin, Dünya İşleri’ne gelin!’’ sloganıyla eğlenceye davet edildi.

Partiye katılan basın mensupları ve çeşitli sektör temsilcileri Madonna şarkılarıyla eğlenip koca bir yılın stresini attılar. Dünya İşleri PR Ajansı kurucusu Çiğdem Özcan “Tüm zorluklarına rağmen 2009 yılı bizim için çok uğurluydu. Resmi olarak faaliyete geçtik, bize inanan, güvenen pek çok marka ile önemli başarılara imza attık. 2010 yılı için ise daha da umut doluyuz. 2010 bizim büyüme ve adımızı kendi sektörümüzde duyurma yılımız olacak. Çok büyük projelerimiz var. Dünya İşleri gayet yolunda” şeklinde konuştu.

Partiye katılan önemli medya konukları arasında Vatan ekonomi Müdürü Ercan İnan, Posta Yazı İşleri Müdürü Mehmet Coşkundeniz ve eşi, FHM yazı İşleri Müdürü & Yazar Erk Acarer, yine FHM’den Berk İyibar, Yacht Dergisi’nden Çiğdem Yurtsever vardı. Dünya İşleri’nin hizmet verdiği firmaların yöneticilerinden de partiye ilgi oldukça yoğundu.

Müşteri portföyünde yer alan Kopaş Kozmetik ( Dalin, Alix Avien, Voila, Sesu… vs) , Budak Kozmetik, prezervatifAl.com, Damla Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi, Club Aydınoğlu, Celebrity Fitness Center, Transmed Saç&Kozmetik Cerrahi Klinği, ve TARTI firmaları gerek varlıkları gerekse mesajlarıyla Dünya İşleri’nin mutluluğuna ortak oldular.

Silvia Buhar
Dünya İşleri

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.