Doğrudan Pazarlama Ödülleri'ne başvuru tarihi uzatıldı!

Haberler - 26 Ocak 2017, Perşembe

odaklanDoğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’in her yıl düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru tarihi uzatıldı. 2 Ocak’ta başlayan ve 23 Ocak tarihinde bitmesi gereken başvuru süresi, yoğun ilgi nedeniyle 31 Ocak tarihine uzatıldı. 

Bu sene ilk kez basın toplantısı, etkinlik gibi son tüketiciye yönelik olmayan işlerin de katılabileceği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru süresi 31 Ocak tarihine uzatıldı. ‘Odaklan’ konseptiyle düzenlenecek olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 31 Ocak 2017’ye kadar www.dpodulleri.org adresinde başvuruları bekliyor.

Ödüllere bu yıl yeni kategoriler eklendi
Doğrudan pazarlama sektörüne değer katmak adına çalışmalar yapan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin içeriği, yeni eklenen kategorilerle daha da zenginleşti. Katılımcılar “En İyi Teknoloji Kullanımı” ve “Geniş Kapsamlı Satış Noktası ve Sahada Pazarlama Uygulamaları” olmak üzere iki yeni kategoride başvuru yapabilecekler. Bu yıl ilk defa bayi toplantıları, basın toplantıları, basın gezileri gibi son tüketiciye yönelik olmayan işler de katılabiliyor. Geçen sene eklenen “Çekmecede Kalmış İşler” adlı kategori de müşterilere sunulan ancak gerçekleşmemiş, iyi işleri bekliyor. Müşterilere sunulan, marka stratejisine uygun, yaratıcı ancak çeşitli nedenlerle hayata geçirilmemiş yani çekmecede kalan işlerin değerlendirmelerinde uygulama ve sonuç esas alınmayacak.

İletişim sektörünün genç yetenekleri de jüri koltuğunda!
Sektörün ‘en’lerinin belirleneceği ödüller bu sene pek çok yeniliği bünyesine katıyor. 30 yaşın altında ve iletişim sektöründe çalışan insanlardan oluşan “Genç Jüri” de bu senenin yeniliklerinden. Değerlendirmeleri yapan normal jürinin yanında yer alacak olan Genç Jürinin seçimleri, elenme sürecinde bir yüzdeye sahip olacak. Böylece ödüllerde iletişim sektörünün genç yetenekleri de söz sahibi olmuş olacak. Ayrıca tüm başvuran işler arasında Genç Jüri’nin seçtiği tek bir iş “Genç Jüri Ödülü”nün sahibi olacak. Bu ödül ayrı bir kategori olarak değerlendirilmeyecek.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 6 Şubat – 1 Mart arası yapılacak değerlendirmelerden sonra, Mart ayında düzenlenecek törenle sahiplerine kavuşacak. Yarışmaya katılım, www.dpid.org.tr ya da www.dpodulleri.org yarışma sitesinden başvuru formu doldurularak, online olarak yapılıyor.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.