Dijitalleşen dünyanın nabzı tutulacak...

Haberler - 16 Mart 2015, Pazartesi
 
digitalBoğaziçi Üniversitesi, geleceğin izini sürmeyi hedefleyerek Digital Times Summit’e ev sahipliği yapıyor.İletişim, iş dünyası, reklam, pazarlama gibi farklı disiplinlerin dijitalleşen dünyaya tepkilerini, gelişim ve değişim süreçlerini incelemeyi hedefleyen zirve, dijital dünyanın nabzını tutuyor.
 
Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı ile Sosyal Medya Ekibi tarafından ilk olarak 2014 yılında düzenlenen zirvenin ev sahipliğini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker üstleniyor.
 
Zirvede, THY İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü Neşet Dereli, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, Google EMEA Analytics & Dönüşüm Danışmanı Cemal Büyükgökçesu, Microsoft Advertising & Online Türkiye Müdürü Bilhan Bilge, Dijital İletişim Danışmanı Ercüment Büyükşener gibi sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer alacak.    
 
Sektör profesyonellerinin ve dijital dünyaya ilgi duyan üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan zirve, 21 Mart 2015 Cumartesi günü 10:00'da Albert Long Hall’de gerçekleşecek.
 
Digital Times Summit ile ilgili detaylı bilgi için: www.digitaltimessummit.com
 
Twitter: @DigitalTimesBU
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.