reklam
reklam
reklam
reklam

Denove PR'a yeni müşteri...

Haberler - 15 Mart 2017, Çarşamba
 
6876876786786Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri firmalarından biri olan Teksüt, 1956 yılında Balıkesir’in Gönen ilçesinde kuruldu. Üretimini yine Gönen’de 80 bin metrekare üzerine kurulu modern fabrikasında sürdüren Teksüt, günde 550 ton süt işleyerek, beyaz peynirden kaşar peynire, yoğurttan tereyağına, labne peynirinden ayrana dek 8 kategoride 40’ı aşkın ürün sunuyor. İstanbul Sanayi Odası’nın ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşları (2015)’ listesinde 444’üncü sırada yer alan Teksüt, ‘adıyla da tadıyla da tek’ olmaya odaklanıyor.
 
Denove PR, Aralık 2016’dan itibaren Teksüt’e medya ilişkileri, içerik yönetimi, pazarlama iletişimi, etkinlik tasarımı ve yönetimi konularında hizmet vermeye başladı. Türkiye’deki süt ve süt ürünleri kuruluşları arasında da ilk 10 firma arasında yer alan Teksüt ile işbirliğine girmekten memnuniyet duyduklarını belirten Denove Halkla İlişkiler Ajans Başkanı Serhat Özkütükçü, “Gıda sektöründe bugüne kadar farklı müşterilerden elde ettiğimiz deneyimleri Teksüt’e aktarmayı planlıyoruz. Geleneğinde pek çok ilki barındıran ve sektöründe öncü bir kuruluş olan Teksüt’ün bilinirliğini daha üst seviyelere çıkarmak için çalışacağız. Teksüt’le verimli ve uzun süreli bir işbirliği hedefliyoruz” dedi.
 
Denove PR’in hizmet verdiği müşteriler arasında ESET Türkiye, BIC Angels, Yingli Solar Türkiye, DoubleTake, StorageCraft, Papağan Kuruyemiş, Nexum, Netmarble Türkiye yer alıyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.