Değişen Dünyada Dijital PR

Haberler - 9 Aralık 2019, Pazartesi

66288926İstanbul Bilgi Üniversitesi, sektörlerin oyun kurucuları ile geleceğin sektör temsilcilerini bir araya getirme geleneğini PR dünyası ile sürdürüyor. BİLGİ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencilerinin düzenlediği “Değişen Dünyada Dijital PR’’ konulu seminerin açılışını PR sektörünün duayen isimlerinden Betül Mardin gerçekleştirecek.
 
10 Aralık tarihinde santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek seminerde geçmişten günümüze değişen PR anlayışı, değişen dünyada dijital PR, etik ve itibar yönetimi, kriz iletişiminde PR’ın rolü, Teknolojinin PR’a getirdiği yenilikler ve tehditler, büyük veri ve ötesi, Post Truth, dijital dünyanın dinamiklerine; hukuk, sosyoloji ve psikoloji, sanat gibi farklı disiplinlerden farklı bakış açılarıyla incelenecek.
 
Seminere sektör temsilcilerinden MPR ajans başkanı ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Meral Saçkan, İsmail Hakkı Polat/ Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi, BİLGİ İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Barika Göncü, Salim Kadıbeşegil / Stratejik İletişim Yönetimi, Etik ve Kurumsal İtibar Yönetimi deyince ilk akla gelen isim, Storytel Türkiye Müdürü Berk İmamoğlu, Teknoloji iletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay konuşmacı olarak katılacak.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.