DeepFresh'in yeni reklam filmi yayında

Haberler - 22 Nisan 2021, Perşembe

1125069DeepFresh’in Probiotics Yenidoğan Doğal Islak Mendili için hazırlanan Medina Turgul DDB imzalı yeni reklam filminde yine Mert Fırat reklam yüzü olarak yer alıyor. Yayına giren yeni reklam filminde Mert Fırat, probiyotiklerden elde edilen peptitleri içeren DeepFresh Probiotics Yenidoğan Islak Mendili’nin faydalarını anne ve babaların bebekleriyle olan iletişim dili üzerinden anlatıyor.

Reklam filmi; bebeklere dokunarak “seni hiç bırakmam, şimdi geçer, oyun saati” gibi ifadelerle DeepFresh Probiotics Yenidoğan Islak Mendili ile onları korumanın, güven vermenin ve iyiliklerini düşünmenin altını çiziyor. İhtiyaç duydukları temizliği ilk günden itibaren bebeğin cilt yapısını koruyarak sağlayan DeepFresh’in doğal botanik liflerden üretilen VEOCEL™ kumaşı hem yüzde yüz çözünebilir liflere sahip özelliğiyle döngüsel ekonomiye katkıda bulunuyor hem de yumuşak yüzeyi ve nem tutma kapasitesi ile bebeklerin hassas cildine uygun olarak formüle ediliyor. 

“Probiotics Yenidoğan Doğal Islak Mendili” yeni reklam filmi ile bebeklere dokunarak konuşan DeepFresh reklam filmi 31 Mayıs’a kadar tüm ulusal ve tematik kanallar yanı sıra dijital medya mecralarda yayınlanacak.

Reklam filmi: https://www.youtube.com/watch?v=sHudn-TlX9o

Künye:
Reklamveren: Aksan Kozmetik
Reklamveren Temsilcileri: Zafer Kutanoğlu, Ahu Demirbaş
Ajans: Medina Turgul DDB
Yaratıcı Grup: Kurtcebe Turgul, Çağlar Kurtaran, Tolga Özbakır
Müşteri İlişkileri: Canan Ayvacı, Zeynep Kızılcan, Ece Boğa
Stratejik Planlama: Berkant Avcı, Beste Atasoy
Ajans Prodüktörleri: Gülengül Soytürk, Can Taşkın
Prodüksiyon Şirketi: ContactWorks
Yönetmen: Ezel Akay
Yapımcılar: Figen Ermek Özçorlu
Müzik: Ercan Saatçi
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.