Contactplus'a Müşteri İlişkileri Koordinatörü

Haberler - 8 Nisan 2010, Perşembe
   Betül Ark
Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren ve çeşitli sektörlerden 25’i aşkın firmaya hizmet veren Contactplus, ekibini deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Uzun yıllar gazetecilik ve reklamcılık alanında çalışmalar yürüterek üst düzey görevler üstlenmiş bulunan Betül Ark, Contactplus’ta Müşteri İlişkileri Koordinatörü olarak göreve başladı. Betül Ark, Contactplus’ın tüm müşterilerine yönelik çalışmalarına deneyimiyle artı değer katmayı hedeflediğini belirtiyor.
 
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Betül Ark, gazetecilik hayatına 1983 yılında Hürriyet Gazetesi’nde, Çetin Emeç’le birlikte çalışarak başladı. Ardından Emeç’le birlikte Milliyet Gazetesi’ne geçerek görevini sürdürdü. Kurulmasından kısa bir süre sonra Sabah Gazetesi’nde çalışmaya başlayan Ark, burada muhabirlikten yöneticiliğe yükseldiği başarılı kariyerini devam ettirdi. Uzun yıllar bu gazetede çalıştıktan sonra Ercan Arıklı’nın Bir Numara Yayıncılık’ı kurmasının ardından sektör değiştirerek reklam alanına adım attı. Sabah MediGrup’ta başlayan reklam öyküsü, Turkish Daily News, CINE5, Mepaş, Akşam, tv8 ve yine Sabah’ta devam etti. Son olarak Vatan Gazetesi’nde 6 yıl boyunca Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Betül Ark, 2010 yılı itibariyle Contactplus ekibine dahil olmuş bulunuyor.
 
Contactplus’ın her biri kendi sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan 25’i aşkın müşterisi arasında The Ritz-Carlton İstanbul, Bilyoner.com, Domino’s Pizza, Ericsson, Limango, Levi’s, MagiClick, Millenicom, Oracle, Özsüt, Pronet, Süzer Grubu, Yemeksepeti.com ve ZyXEL gibi firmalar yer alıyor.
 
Burcu Bayraktar
Contactplus+ İletişim Hizmetleri
www.contactplus.com.tr

Tel: 212 229 76 26
Faks: 212 229 95 25

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.