Contactplus+, yeni müşterisiyle tekstil sektörüne adımını attı

Haberler - 6 Nisan 2010, Salı

Halkla ilişkiler sektörünün deneyimli isimlerinden oluşan kadrosuyla 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren Contactplus+ Levi’s®’i müşterileri arasına ekleyerek tekstil sektörüne adımını attı.Contactplus+ Levi's

Moda tutkunlarının vazgeçilmez markalarından, jean’in yaratıcısı Levi’s®, yeni PR ajansı Contactplus+ ile ilkbahar-yaz sezonuna hızlı girdi. 1 Nisan 2010 itibariyle halkla ilişkiler hizmetini Contactplus+’tan almaya başlayan Levi’s®, böylece yeni sezona yeni ajansıyla giriyor olacak. Müşteri portföyünü Levi’s® ile büyüten Contactplus+ ise, FMCG ve bilişim alanında başarıyla verdiği hizmet alanını genişletmiş oldu. Giyim sektörüne yönelik hizmet verecek olmanın heyecanını yaşayan Contactplus+, genç ve yaratıcı ekibiyle kısa sürede moda dünyasının da kalbini fethetmeyi hedefliyor. 

Contactplus’ın her biri kendi sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan 25’i aşkın müşterisi arasında The Ritz-Carlton İstanbul, Bilyoner.com, Domino’s Pizza, Ericsson, Limango, MagiClick, Millenicom, Oracle, Özsüt, Pronet, Süzer Grubu, Yemeksepeti.com ve ZyXEL gibi firmalar yer alıyor.
 
Burcu Bayraktar
Contactplus+ İletişim Hizmetleri
Tel: 212 229 76 26
Faks: 212 229 95 25
 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.