Communication Partner'e yeni müşteri...

Haberler - 25 Ocak 2017, Çarşamba

communication partnerGlobal biyofarma şirketi AbbVie, stratejik iletişim çalışmalarında Communication Partner'ı seçti. Müşterilerinin 'iletişim ortağı' olma misyonuyla sektöründe lider birçok uluslararası ve Türk markayla çalışan Communication Partner; PR, pazarlama iletişimi, değişim yönetimi ve iç iletişim, tasarım, sosyal medya iletişimi ve etkinlik alanlarında hizmet veriyor.

Communication Partner'in iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladığı global biyofarma şirketi AbbVie, 2013'te Abbott'tan ayrılarak kuruldu. Araştırmaya dayalı global bir biyofarma şirketi olan AbbVie'nin misyonu uzmanlığını, işine adanmış çalışanlarını ve yenilikçiliğe yönelik benzersiz yaklaşımını kullanarak dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik ileri tedaviler geliştirmek ve tıbbın hizmetine sunmaktır. AbbVie dünya genelinde yaklaşık 28,000 çalışanı ile 170'ten fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sağlık iletişiminin farklı bir bakış açısı gerektirdiğini belirten Communication Partner Genel Müdürü Kerem Ayrtman "AbbVie'yi portföyümüze katmış olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Tüm markalarımız gibi AbbVie için de fark yaratıcı yaklaşımlar ve çalışmalara odaklanacağız. Sağlık sektörü, barındırdığı dinamikler sebebiyle bize esnek düşünme biçimleri ve farklı uygulamalar konusunda her zaman fikir açıcı oluyor. 10 yıllık geçmişimizde sektöründe öncü birçok uluslararası ve Türk markayla edindiğimiz deneyimi AbbVie ile çok daha ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyorum." dedi.

Son 10 yıldır dünyanın ve Türkiye'nin lider markalarının 'iletişim ortağı' olan Communication Partner verdiği danışmanlık ve uygulama hizmetlerini; PR, pazarlama iletişimi ve marka yönetimi, değişim yönetimi ve iç iletişim, sosyal medya yönetimi ve etkinlik yönetimi ana başlıklarında topluyor. AbbVie'nin yanı sıra Garenta, ikinciyeni.com, Oger Telecom, Oyak Çimento Grubu, Enerjisa, Barilla, Filiz, Wasa, Türkiye Finans Katılım Bankası, KFC, Ekici, Amway, Pimapen, Demirdöküm, First Quantum Çayeli Bakır İşletmeleri, Tofaş, Orhan Holding, Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği, Türkiye Perakendeciler Federasyonu ve TOBBUND'ye hizmet veriyor.

Communication Partner, kurucusu olduğu Türkiye'nin tek bağımsız ajanslar network'u ile İstanbul'un yanısıra 8 ilde daha hizmet veriyor.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.