Çintemani Restaurant'tan Dünya Kadınlar Günü'ne özel sürpriz

Basın Bültenleri - 2 Mart 2011, Çarşamba

Çintemani Restaurant’tan Dünya Kadınlar Günü’ne özel sürpriz
 
The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde misafirlerine avantajlı bir ayrıcalık sunuyor. 8 Mart Salı günü öğle veya akşam yemeği için Çintemani Restaurant’a gelen kadın misafirlere %50 indirim fırsatı sunuluyor. Çintemani Restaurant, Boğaz manzarası eşliğinde farklı lezzetler tatmak isteyenleri The Ritz-Carlton, İstanbul’a bekliyor…
 
 
02.03.2011, İstanbul
 
The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, misafirlerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir sürpriz sunuyor. Dünya Kadınlar Günü’nde Çintemani Restaurant’a gelen kadın misafirlere %50 indirim uygulanıyor.
 
Çintemani Restaurant’ın menüsü, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, mevsime özgü malzemeleri sizlerle buluşturuyor. Her biri Türk mutfağının yeni klasikleri olmaya aday spesiyaller, zarif bir sunumla servis ediliyor. Çintemani Restaurant’ın menüsünde talaş kebabından kaz ciğerine kadar birçok farklı seçenek yer alıyor. Başlangıçtan ana yemeğe ve tatlıya kadar farklılığını ve lezzetini kanıtlayan Çintemani Restaurant’ın menüsünü tatmak isteyenler için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ideal bir tarih.
 
Rezervasyon kapasitesi sınırlı olduğundan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Çintemani Restaurant’a gelmek isteyen misafirlerin mutlaka önceden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. 

 
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 41 88
 
 
The Ritz-Carlton, İstanbul hakkında:
İstanbul’un tarihi yapısı ve zengin kültürel dokusunun tam merkezinde bulunan The Ritz-Carlton, İstanbul, çok fonksiyonlu Süzer Plaza kompleksi kapsamında yer almaktadır. The Ritz-Carlton ismi, tüm dünyada “yüksek kalite standardı, lüks ve eşi olmayan” tanımlarıyla özdeşleşmiştir. 6 Ekim 2001’de açılan otelin toplam 244 odası ve 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren Club Bölümü bulunmaktadır. Tüm odalarda, bilgisayar ve faks bağlantıları, yüksek hızda kablosuz internet erişimi ve kasa mevcuttur. Otelde aynı zamanda 695 m2’lik Balo Salonu ve kimi Boğaz manzaralı olan 9 toplantı odası bulunmaktadır. 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren Laveda Spa’da ayrıcalıklı ürünlerle 10 adet bakım odasında masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları sunuluyor. Laveda servis ayrıcalıklarını Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, 24 saat açık fitness merkezi ve yaz aylarında ikinci kat terasa konumlanmış açık hava Spa ile tamamlıyor. The Ritz-Carlton, İstanbul bünyesinde bulunan restoran ve barlar, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde uluslararası mutfakların ve yeni Türk mutfağının en güzel örneklerini sunuyor.

Bilgi için:
Contactplus+ İletişim Hizmetleri
Serap Denk
Tel : 212 229 76 26
Faks: 212 229 95 25 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.