Chep Avrupa, Orta Doğu Ve Afrika İçin Yeni Başkan Ataması

Basın Bültenleri - 18 Mart 2010, Perşembe
 
CHEP’in ana şirketi olan Brambles Limited tarafından CHEP Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Grup Başkanı olarak Dolph Westerbos'ın atandığı duyuruldu. Kendisi yeni görevine Nisan ayının ortasında başlayacak ve Brambles İcra Kurulu Başkanı Tom Gorman'a bağlı olarak çalışacaktır.
 
Westerbos, 2008 yılından beri EMEA Bölgesi Çözüm ve Servisler (Solutions & Services) Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı Dell şirketinden geçiş yapmıştır. Şirketin servis, yazılım ve data centre faaliyetlerinden sorumlu olan Westerbos 50'nin üzerinde ülkede $2.5 milyar dolarlık satış gelirini yönetmiştir.
 
Westerbos, 2006 yılında Dell'e katılmadan önce yüksek teknoloji şirketlerine tedarik zinciri, IT ve iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı hizmetleri küresel sağlayıcısı olan ModusLink şirketinin EMEA başkanı olarak görev yaptı. ModusLink şirketinde 12 yıl çalışarak Avrupa, Asya ve ABD'de çeşitli yüksek düzey idareci görevlerinde bulundu. Westerbos, Kaliforniya Stanford Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup İşletme Dalında Yüksek Lisans Derecesine sahip. 
 
Gorman bu konuda şunları söylemiştir: "Brambles Üst Düzey Liderlik Takımına Dolph'un yeteneklerini de eklediğim için mutluyum. Dolph, lojistik ve tedarik zinciri uzmanlığında çok iyi olmasının yanında güçlü bir işletme özgeçmişini de sahip. Ayrıca, faaliyet alanımızı genişletmeye ve hizmetlerimizi dünya çapında vermeye önem verdiğimiz için yeni teknolojilerin hayata geçirilmesi konusundaki bakış açısı bizim için çok önemli."
CHEP Hakkında
CHEP, dünyanın birçok büyük şirketine palet ve konteyner havuzlama hizmetleri sunan, dünya çapında lider bir şirkettir. Şirket 45 ülkede iş yapan 7,500’den fazla çalışana sahiptir. Üstün teknoloji ve 300 milyondan fazla palet ve konteynerden oluşan varlığıyla, CHEP müşterilerine olağanüstü değer, ürün hasarını azaltan bir platform ve çevreyle dost bir lojistik çözüm sunar.  Hizmet verilen tedarik zincirleri arasında tüketim malları, ürün, içecek ve otomotiv endüstrisi yer almaktadır. Procter & Gamble, SYSCO, Kellogg's, Kraft, Nestle, Ford ve GM gibi dünya çapındaki ortaklarıyla CHEP’in Her Gün Dünyanın En Önemli Ürünlerini Taşıdığı herkes tarafından bilinmektedir. CHEP hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.chep.com.
 
Daha fazla bilgi için, irtibat:
 
Robert Hutchison                                                                   
Yönetici,  İletişim                                             
CHEP EMEA                                                                       
+44 (0)1932 833035                                                               
robert.hutchison@chep.com

 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.