CRM Medya, dijital pazarlama stratejileriyle Turizmde Dijital Pazarlama Konferansı'nda...

Haberler - 21 Şubat 2017, Salı

crmTurizm sektörünün tüm bileşenlerini aynı platforma buluşturan Turizmde Dijital Pazarlama Konferansı, 22 Şubat 2017 Çarşamba günü Rixos Downtown Antalya'da kapılarını açıyor. CRM Medya ve Google Partners iş birliğiyle düzenlenen konferansta CRM Medya’nın Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizmde dijital pazarlamanın tüm detaylarını katılımcılarla paylaşacak.

Turizm sektörü profesyonellerini tek çatı altında buluşturan Turizmde Dijital Pazarlama Konferansı, bu yıl 22 Şubat 2017 Çarşamba günü Rixos Downtown Antalya'da gerçekleştirilecek.

CRM Medya ve Google Partners iş birliğiyle düzenlenen konferansta CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizm sektörüne özel sunduğu 360 derece dijital çözümlerin tüm detaylarını konferans ziyaretçileri ile paylaşacak.  Öte yandan konferans kapsamınsa Turizmde Online Tüketici Davranışları, Web Sitesi Ziyaretlerini Rezervasyona Çevirmek,  Turizmde Hızlı ve Kalıcı Başarının Şifresi gibi konular da masaya yatırılacak. Ayrıca Turizmde Dijital Pazarlama Konferansı,  seçkin ziyaretçi profili sayesinde sadece profesyonellerin bir araya geldiği üst düzey bir buluşma olarak göze çarpıyor. Konferans kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, katılımcıları mesleki bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda turizmde dijital pazarlama ve çözüm yolları konusunda bilgilendirecek.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.