ÇEVKO ajansını seçti!

Haberler - 19 Şubat 2018, Pazartesi

altAmbalaj atıklarının kontrolü ve geri kazanımı alanında Türkiye'nin ilk yetkilendirilmiş kuruluşu ÇEVKO Vakfı, iletişim çalışmalarını PRactice Communication Management ile yürütme kararı aldı.

Sürdürülebilir çevre açısından önem taşıyan ambalaj atıkları kontrolü ve geri kazanımı konusunda öncülüğü üstlenen ÇEVKO (Çevre Koruma ve Ambalaj Atıklarını Değerlendirme) Vakfı, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management'tan hizmet alacak.

1991 yılında ülkemizin 14 önde gelen sanayi kuruluşunun girişimleri ile kurulan ÇEVKO Vakfı, ambalaj atıklarının ekonomik ve düzenli geri kazanımı için sanayi, yerel yönetim ve tüketicilerin katkı ve katılımları ile sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin kurulmasına katkıda bulunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren, ülkemizin ilk yetkilendirilmiş kuruluşu olma özelliği taşıyor.

ÇEVKO Vakfı, temsil ettiği üreticiler ve ekonomik işletmelerin adına, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması için yerel yönetimler ve lisanslı firmalarla iş birlikleri geliştiriyor. Vakıf ayrıca, iletişim, bilinçlendirme ve eğitim çalışmaları da düzenliyor.

PRactice Communication Management (PRactice), kurucu ortaklarının iletişimin her disiplininde, hizmet verdikleri farklı sektörlerden elde ettiği uzmanlık ve deneyim birikimini, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarıyla müşterilerine itibar ve rekabet avantajı olarak sunuyor.

PRactice, ÇEVKO Vakfı'na; İtibar Yönetimi ve Fikir Önderliği, Kurumsal İletişim, Toplumsal Angajman, Medya İlişkileri ve Kriz İletişimi alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.